Isuzu.com.tr’ye Bir Ödül de Altın Örümcek’ten

Isuzu.com.tr’ye Bir Ödül de Altın Örümcek’ten

Yeni Isuzu.com.tr, 13. Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması’nda, 37 Kategoride ön elemeler sonucunda finale kalan 322 aday arasından Otomotiv Kategorisinde 3.lük ödülü aldı.

Geçtiğimiz haftalarda sonuçları açıklanan Amerikan Pazarlama Birliği tarafından düzenlenen WMA Web Awards’da Outstanding Web Site (fark yaratan web sitesi) ödülü alan Isuzu.com.tr bu yıl ikinci ödülünü de Altın Örümcek’ten aldı.
Türkiye’nin önde gelen ticari araç markalarından Isuzu’nun içerik ve kullanıcı deneyimiyle bir çok yenilik sunan yeni isuzu.com.tr, Anadolu Isuzu Pazarlama ve Bilgi Teknolojileri ekibiyle birlikte Positive – A Digital Approach tarafından tasarlandı ve geliştirildi.

Web ve mobil cihazlarda yüksek kullanıcı deneyimi sunmasını sağlayan responsive tasarımı ile dikkat çeken web sitesinin içeriği de tamamen yenilendi. Karşılaştırmalı araç tabloları, öne çıkan özellik kutuları, zaman tüneli ve medya bölümü gibi bir çok yeni içerik isuzu.com.tr’de yer alıyor. Bununla birlikte satış ve servis ağının GPS ve IP bilgisinden en yakın satış ve servis noktası, yol yardım bulucu gibi özellikler de yeni internet sitesinin öne çıkan özellikleri arasında.

13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen
322 finalist belirlendi. İlk tur elemelerin ardından d-max.com.tr ve isuzu.com.tr 4 kategoride finale kalma başarısı göstermişti. Isuzu.com.tr aldığı bu ödülle Altın Örümcek yarışmasında ilk defa derece almış oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ