Jaeger-LeCoultre, Sponsor Oldu

Jaeger-LeCoultre, Sponsor Oldu

Jaeger-LeCoultre, Yaratıcılığı ve Sinemacılık Sanatını 71. Venedik Uluslararası Film Festivali ile destekliyor.

?????????????????????????????????????????????????????
Son 10 yıldır kendini “yedinci sanatı” korumaya ve geliştirmeye adayan Jaeger-LeCoultre, şimdi de dünyanın en iyi film festivallerinden biriyle bir kez daha anılacak. Venedik Uluslararası Film Festivali’nin sadık partneri Jaeger-LeCoultre, 27 Ağustos-6 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğin önemli anlarında yine aktif olarak rol alacak. Çünkü Grande Maison, film yapımcılığının da tıpkı saatçilik mesleğinde olduğu gibi yaratıcılık, sanatsal ustalık ve teknik ustalık gibi ortak disiplinleri barındırmasını takdir ediyor.

Sanat alanındaki ustalığın sembolü olan Venedik ile İsviçreli saat üreticisi Jaeger-LeCoultre arasında uzun yıllara dayalı bir bağ bulunuyor. Öncelikle Jaeger-LeCoultre, bu sene 71.si düzenlenecek Venedik Uluslararası Film Festivali’nin, son 10 yıldır sadık partneri. Ancak bu sene Venedik, Jaeger-LeCoultre’nin bugüne kadar hiç olmadığı kadar ilgisini çekiyor. Venedik Uluslararası Film Festivali’nin sadık sponsoru bu yıl yepyeni ve uzun soluklu bir projeye imza atacak. Marka, sanata adanan eşsiz bir yer olan Venedik için ayırdığı yeni bağış fonuyla City of the Doges (Eski Venedik’te Şehir Başkanlarına verilen unvan, Doçelerin Şehri) ile olan bağlarını kuvvetlendirmek üzere, Venediklilerin kalbine oldukça yakın olan tarihi bir anıtın, üç yıllık restorasyon programına başlıyor: “Scuola Grande di San Rocco”. Bu yapı, ressam Tintoretto’nun eserleri ile eşsiz kılınan kardeşlik okulu.
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Bu sene 27 Ağustos-6 Eylül 2014 arasında gerçekleştirilecek olan 71. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde Jaeger-LeCoultre; üst düzey saatçilik alanındaki mükemmeliğini sembolize eden, 12 adet seçkin ve değerli saatten oluşan, yeni Hybris Artistica Koleksiyonu’nu sergileyecek.

Venedik Uluslararası Film Festivali aynı zamanda, Jaeger-LeCoultre’nin Glory to the Filmmaker (Film Yapımcısına Övgü) ödülünü takdim ederek, film yapımcılarının yaratıcı ustalıklarını onurlandırması için bir fırsat da yaratıyor. Bu ödül her yıl, Biennale di Venezia tarafından organize edilen özel bir ödül töreninde, çağdaş sinemanın gelişmesine önemli katkılarda bulunan isimlere layık görülüyor. Her sene olduğu gibi bu sene de Jaeger-LeCoultre, merakla beklenen isme Glory to the Filmmaker (Film Yapımcısına Övgü) ödülünü takdim edecek. Geçmiş yıllarda bu ödüle layık görülen isimler arasında Ettore Scola (2013), Spike Lee (2012), Al Pacino (2011), Hintli film yönetmeni Mani Ratnam (2010), Sylvester Stallone (2009), Agnès Varda ve Abbas Kirostami (2008) ile Takeshi Kitano’da(2007) bulunuyor.

İtalyan yardım kuruluşu Emergency ile İsviçre’li üst düzey saat markasının geçmiş yıllardaki işbirlikleri bu seneki 71. Venedik Uluslararası Film Festivali süresince de devam edecek. Bu insani yardım kuruluşu, 20 yılı aşkın bir süredir savaş kurbanlarına acil tıbbi tedavi hizmeti sağlıyor. Jaeger-LeCoultre ise son üç yıl boyunca her yıl, markanın dostlarının da desteğini alarak, Venedik Film Festivali sırasında gerçekleşen bir etkinlik yoluyla, bu kuruluşa karşı toplumda ilgi uyandırma konusunda yardım ediyor. Bu amaca hizmet etmek için 28 Ağustos 2014 gecesi, bu hayır işi için özel olarak oymacılık yöntemi ile işlenmiş bir Jaeger-LeCoultre saati eşliğinde, bir kırmızı halı etkinliği organize edilecek.

Jaeger-LeCoultre festivalin kapanış gecesinde, En İyi Film(Golden Lion), En İyi Aktris ve En İyi Aktör dalındaki ödüllerin sahiplerine, ikon haline gelmiş Reverso saatini armağan edecek. Bu üç kişiselleştirilmiş saat, – Venedik’in sembolü olan aslan şeklinde, lake kaplama ve oyma bir figür ile donatıldı, en üst düzey saatçilik geleneklerine sadık kalınarak elde işlendi ve üzerlerinde “71. Mostra” yazı ile sahipleri için Festival anını ölümsüzleştirdi.

Jaeger-LeCoultre’nin eşsiz saat koleksiyonu, Sapan Lüks Saat Mücevherat tarafından işletilen Nişantaşı Altın Sokak’ta bulunan Jaeger-LeCoultre Boutique’in yanı sıra, Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeki “Greenwich”te saat severlerin beğenisine sunuluyor. Antalya bölgesindeki Jaeger-LeCoultre yetkili satış noktası ise “Argos Center”.

Jaeger-LeCoultre Hakkında: Vallée de Joux’un Mucitleri.
1833 yılından beri saatçilik tarihinin baş aktörlerinden biri olan Manufacture Jaeger-LeCoultre; İsviçre’deki Vallee de Joux’da konumlanan ve 180 ayrı ustalık dalını tek çatı altında barındıran üretim evinde dünyanın en prestijli zaman ölçerlerini geliştirmekte ve üretmektedir. Bugüne dek sektöründe bir çok dünya ilkine imza atan markanın yaratıcı ruhuyla geliştirdiği ve çeşitlendirdiği geleneksel “Yüksek Komplikasyon” (Grande Complication) modelleri ile olağanüstü kreasyonlara; Reverso, 101, Geophysic, Memovox, Master Control, Gyrotourbillon, Atmos Masa Saati gibi efsanevi modellere imza atmıştır. 1.242 saat kalibresinin yaratıcısı, 400 patentli buluşun sahibi, kodlarını geniş bir mirasın üzerine inşa etmiş Jaeger-LeCoultre, üst düzey saatçiliğin referans noktası kabul edilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org