KARCHER Basınçlı Yıkama Makinesi ile %80 Su Tasarrufu

KARCHER Basınçlı Yıkama Makinesi ile %80 Su Tasarrufu
  • Güncel
  • 13 Mayıs 2015 08:26
  • 1.767

KARCHER’İN SİHİRBAZ MODELİ “K5 BASINÇLI YIKAMA MAKİNESİ” İLE ARABANIZA DERİN TEMİZLİK!!

Karcher K5 Basınçlı Yıkama Makinesi ile yüzde 80 su tasarrufu sağlanıyor, musluk yoksa bir kova su ile yüksek basınç elde edilebiliyor
Basınçlı yıkama makineleri mucidi Alman teknoloji devi Kärcher, üstün performansı ile en zor kirlerin üstesinden kolayca gelerek, kullanıcılara etkili ve kolay temizlik çözümleri sunuyor.
145 bar basınca sahip Karcher K5 basınçlı yıkama makinesi, metal pompası sayesinde arabaları, geniş alanları, taş duvarları ve bisikletlerietkili bir şekilde temizlemeniz için oldukça dayanıklıdır. İhtiyaç duyulan tüm detaylar düşünülerek ve kolay kullanım için tasarlanmış olan K 5 basınçlı yıkama makinesi ile pek çok alanda etkili temizlik çözümleri elde edilebiliyor.

Motordaki su soğutma sistemi, makinenin performansını arttırarak ve aynı zamanda makinenin ömrünü uzatarak sorunsuz kullanım imkanı sunuyor. Kolay basınç ayarlamayı sağlayan VarioPower sprey nozulu (VPS) ile hassas yüzeylerin temizliğinde, inatçı kirleri söken kir sökücü nozulu ile de zor alanlarda üstün performanslı temizlik sağlıyor. Entegre su filtresi sayesinde pompaya kir partiküllerinin geçişi engellenerek makineye zarar vermesi önleniyor.

Üzerindeki dahili deterjan tankı sayesinde ihtiyaç duyulduğu zamanlarda hem deterjanlama hem de yıkama işlemini aynı anda yapılabiliyor. Üstelik deterjan ayar düğmesi sayesinde kirin türüne göre deterjanın dozajı isteğe göre ayarlanabiliyor.

Basınç performansında düşüş olmadan, kovadan kolay su çekebilme özelliğine sahip olması, K 5 basınçlı yıkama makinesini musluk bağlantısı olmayan yerlerde de kolaylıkla kullanabilme imkanı sunuyor.

Üstelik doğa dostu Karcher K 5 basınçlı yıkama makinesini kullanarak daha az su ile daha fazla kirli yüzeye temas ederek sudan %80 tasarruf sağlanmış oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ