www.autowritetr.com

Karsan Küresel Marka Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyor!

Karsan Küresel Marka Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyor!
  • Güncel
  • 22 Ağustos 2016
  • 1.290 KEZ OKUNDU

Karsan, TURQUALITY Destek Programı’na Katıldı!

Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan ve bu yıl kuruluşunun 50. yılını kutlayan Karsan, Ekonomi Bakanlığı tarafından Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması ve Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi amacıyla verilen TURQUALITY Destek Programı’na katılmaya hak kazandı.

Kuruluşunun 50. yılını kutlayan ve Bursa’da yer alan 2 ayrı fabrikasında hem iç pazar hem ihracata yönelik, çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan, küresel bir oyuncu olma yolunda önemli bir adım daha attı. Ekonomi Bakanlığı tarafından geliştirilen dünyanın devlet destekli ilk ve en kapsamlı marka geliştirme programı olan “TURQUALITY Destek Programı” için başvuran Karsan, denetimleri başarı ile geçti ve programa katılmaya hak kazandı.

TURQUALITY Destek Programı’na kabul edilmenin, Karsan’ın global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediğinin ciddi bir göstergesi olduğunu belirten Karsan CEO’su Okan Baş, “Karsan olarak en büyük stratejilerimizden birisi de ülkemizi yurtdışında temsil edecek küresel bir Türk markası olmak. Bu noktadan hareketle, böylesine güçlü bir programa kabul edilmek yaptığımız çalışmaların ne kadar doğru olduğunu bizlere gösteriyor. TURQUALITY Destek Programı’na katılmanın haklı gururunu yaşayarak, bu yolda çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz” dedi.

118 seçkin firmanın yer aldığı program, Karsan’ın yurt dışında bilinen ve güçlü bir Türk markası olması stratejisine önemli destek sağlayacak. TURQUALITY Destek Programı, Karsan’ın yurtdışında rekabet gücünü

artırmasına yönelik olarak tanıtım, mağaza ve franchise uygulamaları, danışmanlık, endüstriyel tasarım başta olmak üzere birçok önemli teşvik maddesini içeriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org