KARSAN ÜRETİMİ HYUNDAI H350, GEBZE TOPLU TAŞIMACILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE TANITILDI

KARSAN ÜRETİMİ HYUNDAI H350, GEBZE TOPLU TAŞIMACILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE TANITILDI
  • Güncel
  • 5 Şubat 2016 06:00
  • 1.627

Karsan’ın Nisan 2015 tarihinde Bursa Hasanağa fabrikasında üretimine başladığı ve Karsan Pazarlama’nın Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Hyundai marka H350 aracı düzenlenen kahvaltılı bir organizasyonda Gebze Toplu Taşımacılar Birliği (GETAB) üyelerine tanıtıldı.

Gebze Balçık’ta yer alan Life Port Hotel’de gerçekleştirilen tanıtım toplantısına; GETAB Başkanı Ziyaettin Yüzbaşıoğulları da dahil 110 üye katıldı. Toplantıda Karsan Pazarlama’yı Satış Bölge Müdürü Burak Kozakçı, Hyundai Truck & Bus’ı da Hyundai Ticari Araç Genel Müdürü Min Seop Jung temsil etti.

1454572088_GETAB_2

Hyundai H350 serisi araçların tanıtım filmiyle başlayan organizasyonda Hyundai H350 serisiyle ilgili beğenisini ifade eden GETAB Başkanı Yüzbaşıoğulları, bu araçların sektörde boy göstermesi için GETAB olarak Karsan’ı destekleyeceklerini söyledi. Hyundai Ticari Araç Genel Müdürü Min Seop Jung ise H350 araçlarının üretimine 2015 yılında en son teknoloji ile donatılmış, yüksek üretim kalitesi ve kapasitesine sahip Karsan fabrikalarında başladıklarını hatırlatarak, Hyundai’nin 50 yıldır ticari araç grubunda üretim yapan dünyanın en büyük otomobil şirketleri arasında yer aldığını belirtti. Karsan Pazarlama Satış Bölge Müdürü Burak Kozakçı ise yaptığı sunumda, Hyundai H350 araçlarıyla ilgili detaylı bilgiler aktardı. Konuşmaların ardından GETAB üyeleri Hyundai H350 aracını yakından inceleyerek, test sürüşleri gerçekleştirdi.

1454572088_GETAB_1

Hyundai’nin otomobil konforu ile müşterilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak elementleri birleştirerek geliştirdiği H350 serisi araçlar, sessiz ve yüksek performanslı bir sürüş deneyimi sunarken, dayanıklılığı ve güvenliği de en üst düzeye taşıyor. H350 serisinin minibüs, panelvan ve şasi kamyonet olmak üzere 3 ton ile 6 ton arasında değişen üç farklı versiyonu bulunuyor. İki tip uzunlukta üretilen H350 panelvanlar üstün yükleme kapasitesinin yanında geniş ve yüksek sürgülü kapıları ile yüklemede kolaylık ve hız sağlıyor. H350 minibüs versiyonu ise personel, okul ve turizm taşımacılığında çağdaş ve konforlu yolculukların adresi olarak dikkat çekiyor. Sağlam, dayanıklı ve güvenilir şasi platform yapısı ile geniş üst yapı seçeneklerine ve esnekliğine sahip H350 şasi kamyonetler ise iki ayrı tip uzunlukta sunuluyor.

Hyundai H350 marka araçlardan ilk 8 yılda 200 bin adedin üzerinde üretilmesi ve 50’ye yakın ülkeye ihraç edilmesi bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org