KIA KAPASİTE ARTIRIYOR

KIA KAPASİTE ARTIRIYOR

KIA BÜYÜYEN KÜRESEL TALEBİ KARŞILAMAK İÇİN ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTIYOR

Dünyanın en hızlı büyüyen otomobil üreticilerinden biri olan KIA, 2016 yılında küresel çapta 3 milyondan fazla otomobil satmayı hedefliyor. KIA, büyümekte olan talebi karşılamak için yeni fabrika yatırımıyla üretim kapasitesini artırıyor.

Son yılların en başarılı otomobil markaları arasında yer alan KIA, dünya pazarındaki ağırlığını güçlendiriyor. Hızlı bir yükseliş kaydeden KIA, 2008 yılında satış bazında 14. sırada yer alırken, şu anda en büyük 9. küresel otomobil üreticisi unvanını taşıyor. 2015 yılında 2,9 milyon adet satış ile %3,2pazar payına sahip olan KIA, 2016’da küresel çapta 3,12 milyon adetlere çıkmayı hedefliyor.

KIA büyümekte olan küresel talebi karşılamak için üretim kapasitesini artırmaya devam ediyor. KIA, üretim faaliyetlerine güç katacak olan yeni fabrikasını Meksika’nınMonterrey şehrinde devreye alıyor.1 milyar dolarlık bir yatırımla yapılan fabrikada ilk otomobilin üretimi 2016’nın ortalarında gerçekleşecek. Kuzey Amerika, Orta ve Güney Amerika bölgelerindeki pazarlara hitap edecek olan yeni fabrika ile birlikte KIA’nın yıllık küresel üretim kapasitesi 300.000 adet oranında artacak.

Önümüzdeki dönemde küresel büyümeye odaklanan KIA, üretim tesislerinin sayısını ve verimliliğini artırarak yeni pazarlarda boy göstermeye devam edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org