www.autowritetr.com

Kişiye Özel ROLLS-ROYCE

Kişiye Özel ROLLS-ROYCE
  • Güncel
  • 15 Kasım 2014 11:06
  • 1.589

Türk müşteriler, Rolls-Royce otomobillerini kişiye özel siparişle benzersiz kılıyor

Rolls-Royce’un Türkiye’deki tek yetkili bayiisi Rolls-Royce Motor Cars İstanbul, 44 bin dış boyadan yıldız ışığı tavan döşemesindeki fiber optik malzemelerin kişiye özel bir araya getirilmesine kadar kişiye özel sipariş alternatifleriyle kendi parmak iziniz kadar benzersiz bir otomobil oluşturma imkanı sunuyor.
Dünyanın en prestijli otomobil markalarından Rolls-Royce Motor Cars, Phantom modeline daha fazla ayrıcalık kazandıran PhantomMetropolitan Collection modelini Paris Motor Show’da tanıttı. Lüks otomobiller arasında el yapımı malzemelerin kullanıldığı ve özenle tasarlanan iç ve dış tasarımıyla özel bir yere sahip Rolls-Royce’unPhantomMetropolitan Collection modeli, üst düzey lüks konforunu yaşamayı sevenler için kişiye özel siparişalternatifleri sunuyor.

Phantom Metropolitan Collection_6
Son bir yıl içinde Türk müşteriler tarafından Rolls-Royce otomobillerin yüzde 60’ından fazlası kişiye özel siparişle hazırlandı. Kişiye özel sipariş otomobillerde tasarım adeta Rolls-Royce ve araba sahibinin arasındaki tutkuyu yansıtıyor. Rolls-Royce tasarımcıları, müşteri ihtiyaçlarının gerçek amacını keşfetmek için her bir müşteriyle zaman geçiriyor ve müşterinin yaşam tarzını göz önünde bulunduruyor;sonra müşterinin kişisel sanat anlayışını arzu edilen fonksiyonelliği kusursuz bir şekilde otomobile uyguluyor.
Rolls-Royce Motor CarsKişiye Özel Sipariş Tasarımcısı GavinHartley, “Araba kişinin zevkini ve kişisel sitilini yansıtan temel unsurlardan biri olarak görülüyor ve bu nedenle de kişiye özel sipariş olması kadar doğal bir şey yok. Müşterilerle çok zaman geçirme fırsatına sahip olduğum için çok şanslıyım. En büyük ilhamı müşterilerimizin hikayelerinden aldığımız için doğrudan onlarla çalışmak heyecan verici bir deneyim sunuyor” şeklinde konuştu.

Phantom Metropolitan Collection_1
Sadece 20 tanesi kişiye özel siparişPhantomMetropolitan Collection Paris’te beğeniye sunuldu

Kişiye Özel Sipariş programının en can alıcı örneklerinden bir tanesi, sadece 20 tanesi kişiye özel siparişel yapımı PhantomMetropolitan Collection yakın dönemde Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı.

The Phantom Metropolitan Collection, dekoratif motifler oluşturmak için ahşap cilasının küçük parçalarını kaplama sanatı olan çok titiz bir kakmacılık uygulaması ile dünyanın önde gelen metropollerine saygı gösterisinde bulunuyor. Açıldığında, Phantom’ın imzası olan piknik masası yolcularına, 500 farklı ahşap kaplama parçalarının ustaca uygulanmasından meydana gelen şehrin yükseltilmiş görünümünü sunuyor. Masaları kapatmanızla birlikte size, Phantom’ın arkasında konforlu bir şekilde seyahat ederken yolcunun sahip olduğu manzarayı yansıtan şehir manzarasının farklı bir bakış açısını sunuyor.

Şehir manzarası teması Phantom’ın sahip olduğu birçok ahşap yüzeyinin ötesine geçiyor. Özel olarak geliştirilen AetheriusGrey deri rengi modern şehrin renk paletini yansıtmak için oluşturulmuşken, arkada ortada bulunan koltuk oluklarına yapılmış 6 bin 800 tane çift tonlu dikişler, bir gökdelenin soyut bir imgesini betimliyor. Özel olarak geliştirilen kişiye özel sipariş saat alternatifi temayı aracın önüne kadar uzatıyor. Modelin tarihinde ilk kez, dünyanın 24 harika şehrini ve onların zaman dilimlerini tasvir eden dönen bir cam yuvası, Rolls-Royce otomobilinin merkezi konsolunu süslüyor. Harici bir renk tonu olan ve şehrin ufukta çizdiği siluetlerden ilham alınan Darkest Tungsten, otomobilin dış yüzeylerini tamamlıyor. Dış görünüşü, modern gökdelenlerin soyut siluetlerini tasvir eden ve elle uygulanan bir coachline ile tamamlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org