Koenigsegg’in Tercihi Castrol!

Koenigsegg’in Tercihi Castrol!
  • Güncel
  • 27 Mayıs 2016 09:34
  • 1.446

Castrol ve Koenigsegg’ten Mega İşbirliği!

Dünyanın önde gelen madeni yağ markalarından biri olan Castrol, İsveçli yüksek performans spor otomobil üreticisi Koenigsegg ile yeni bir işbirliği içinde olduklarını açıkladı. Yeni anlaşma ile Castrol, markanın yeni mega otomobili olan One:1’in tercih edilen global motor yağı partneri oldu. Koenigsegg’in kurucusu Christian Von Koenigsegg, “Castrol’ü One:1 için tercih edilen motor yağı sağlayıcısı olarak duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Daima teknolojinin sınırlanırını zorlayan Castrol EDGE, 1341 HP gücündeki yeni motorumuzun tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yüksek performansı sergiliyor. Daha ilk günden beri bu motor yağını kullanmaktan dolayı olumlu sonuçlar aldık ve performans kazanımları gördük” yorumunu yaptı.
Yenilikçi ürünleri ve üstün teknolojisiyle dünyanın lider madeni yağ markalarından olan Castrol, İsveçli süper spor otomobil üreticisi Koenigsegg ile de çalışmaya başladı. Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin tercihi olan Castrol, markanın yeni mega otomobili olan One:1’in tercih edilen global motor yağı partneri oldu. Yeni anlaşma, Castrol ve Koenigsegg’in hem araç hem de yağ gelişim ve testlerinde işbirliği yapmaya devam etmesini de sağlayacak. Bu kapsamda Koenigsegg’in One:1 ile 0-300 km/s ve 300-0 km/s dünya rekorlarını kırma girişimlerinde Castrol geliştirme ekibi, Koenigsegg ile birlikte çalışıyor.

Edge 10W-60 4Lt

Dünyanın ilk bir megavat gücünde üretilen otomobili olarak ön plana çıkan Koenigsegg One:1, adını aldığı 1’e 1’lik şaşırtıcı güç / ağırlık oranıyla dikkat çekiyor. Hafif ve kompakt One:1’ın motoru dünyada üretilen araçlar arasında en yüksek basınca sahip olanlarından biri olarak dikkat çekerken, çok titiz testlerden sonra TITANIUM FST™ ile güçlendirilmiş Castrol EDGE bu araç için tercih edilen motor yağı olarak seçildi. Titanium FST ile güçlendirilmiş Castrol EDGE, eşsiz titanyum katkılı formülasyonu sayesinde aşırı basınçlar altında yağın davranışını fiziksel olarak değiştiriyor, 2 kata kadar daha güçlü yağ tabakası oluşturup sürtünmeyi azaltarak motorun performansının artmasına yardımcı oluyor.

Koenigsegg-3

Koenigsegg’in kurucusu Christian Von Koenigsegg, “Castrol’ü One:1 için tercih edilen motor yağı sağlayıcısı olarak duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Daima teknolojinin sınırlanırını zorlayan Castrol EDGE, 1341 HP gücündeki yeni motorumuzun tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yüksek performansı sergiliyor. Daha ilk günden beri bu motor yağını kullanmaktan dolayı olumlu sonuçlar aldık ve performans kazanımları gördük. Castrol’ün ürünlerinin hem performans hem de yenilik yönünden sınırlarını zorlama yaklaşımı Koenigsegg’in sahip olduğu vizyona çok iyi uyum sağlıyor. Bu yenilikler ile teknolojinin sınırlarını zorlama konusundaki gayreti Castrol’ü en iyi ortak haline getirdi” açıklamasında bulundu
Castrol Madeni Yağlar Teknolojisi Başkan Yardımcısı olan Charles Damianides ise, “One:1, performans ve tasarım çıtasını yükselten, gerçek anlamda çığır açan bir otomobil. Bu muhteşem aracın geliştirilmesi sürecinde hiçbir riske girilmedi, bu yüzden de konu motor yağı seçimine geldiğinde Castrol EDGE ilk seçenek oldu. Şimdiye kadar geliştirdiğimiz en güçlü ve en gelişmiş formülümüze sahip olan Castrol EDGE, motor yağı geliştirilmesine yeni standartlar getiriyor. Dünyanın en güçlü motorundaki aşırı basınç ve yüksek sıcaklıklara dayanacak bir yağ geliştirdik” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org