LAMBORGHINI’NİN YENİ PATRONU STEFANO DOMENİCALİ…

LAMBORGHINI’NİN YENİ PATRONU STEFANO DOMENİCALİ…

Winkelmann ve Domenicali, Audi Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Lamborghini Çalışanlarıyla Buluştu:

Automobili Lamborghini Başkanı ve CEO’su Stephan Winkelmann ve 15 Mart’tan itibaren görevi devralanStefanoDomenicali, Sant’AgataBolognese’de 1.300 Lamborghini çalışanının katılımıyla düzenlenen bir toplantıya katıldı. Toplantıda AUDI AG CEO’su RupertStadler ve Audi yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Lamborghini’nin görevi bırakan başkanı ve yeni lideri Lamborghini’nin yakın geçmişinde yaşadıkları efsanevi anları çalışanlarla paylaştılar.
Son yıllarda kırılan rekorlar ve elde edilen büyük başarılara değinilen konuşmalarda üçüncü bir model olarak SUV Urus’un 2018 yılında yeni ufuklar açacağı belirtildi.

Audi AG CEO’su RupertStadler şunları söyledi: Lamborghini markası büyük duyguların ve sınırsız tutkuların sembolüdür. Aynı tutkuyu, Stephan Winkelmann’ın şirket lideri olarak geçirdiği 11 yılda da bulabilirsiniz. Lamborghini’nin dönüşüm döneminin başkanı olan Winkelmann sayesinde şirket satış adedini ve çalışan sayısını ikiye katlarken satış hacmi ve bayi ağını da üç katına çıkardı. Şimdi StefanoDomenicali’nin aynı yolda şirkete liderlik yapacağına tam olarak güveniyor ve desteklerimizi sunuyoruz.”

Stephan Winkelmann şunları ekledi: “Böyle harika bir ekibi tanıdığım ve bu eşsiz çalışma ortamına sahip olduğum için çok mutluyum. Tüm çalışma arkadaşlarıma, hepinize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte Lamborghini’yi büyüttük.”

Son olarak StefanoDomenicali şunları söyledi: “Bu önemli mirası büyük bir coşkuyla devralıyorum ve hep birlikte, geçmiş yıllardaki başarılı büyümeye aynı şekilde devam edeceğimize inanıyorum. Önümüzde Lamborghini’ye uluslararası rekabette daha da güç kazandıracak iddialı projeler ve büyük beklentiler var.” Stefano Domenicali, konuşmasının ardından dinleyiciler arasındaki bir çalışanın yanına giderek, montaj hattında kullanılan tipik kıyafet olan ceketini ödünç aldı ve alkışlar arasında giydiği ceketi törenin sonuna kadar üzerinde taşıdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org