www.autowritetr.com

LAND ROVER DEFENDER’LAR VLC ATELIER İLE YENİDEN DOĞUYOR

LAND ROVER DEFENDER’LAR VLC ATELIER İLE YENİDEN DOĞUYOR

Zamansız ve ikonik bir otomobil olan Land Rover Defender’ı, kişiye özel tasarımlarla tutkunlarına yeniden sunan VLC ATELIER, kullanıcılarına dünyada özel ve tek olmanın ayrıcalığını da beraberinde yaşatıyor.

Kişiye özgü tasarım, donanım ve aksesuarla sıfırdan ve şaseden itibaren Defender üreten VLC Atelier,alışıla gelmişbir otomobil üreticisi değil; ikonik tasarıma sahip bir otomobil ve yaşam tarzı markası olarak sektöre yeni bir vizyonla giriş yaptı.

Geçmişin ruhunu modern dünyada yaşatmayı hedefleyen VLC ATELIERile “Yeniden Doğuş” hikayesine tanık olmak sizi de karşı konulmaz bir heyecanla kaplayacak. Bağımsız ve özgür deneyimlerle, otomobil tasarımında fark yaratanyenilikler sunan VLC ATELIER’ınsahip olduğu inovasyon gücü, yenilikçi bakış açısı ve yaratıcı tasarımlarıyla size bir otomobilden çok daha fazlasını vadettiğini showroom ziyaretinde siz de göreceksiniz.

Paha Biçilmez Defender’ınızın Fiyatını Siz Belirleyin

Ataşehir’de1000 m²’den büyük tasarım ve üretim tesisine sahip olan VLC ATELIER, sadece otomobil tasarımlarında değil, showroom’unda da ezberleri bozuyor. “Country” konseptiyle dizayn edilenshowroomda aracınızı tasarlarken hayalini kurmaktan kendinizi alamayacaksınız. Otomatik veya düz vites, klasik veya puma torpido,station vagon veya doublecap kasave daha pek çok seçeneğin sunulduğu tasarım aşamasından sonra seçtiğiniz özellikler ve donanımlarla aracınızın fiyatını siz belirleyeceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ