LeasePlan’den Global Rekor!

LeasePlan’den Global Rekor!
  • Güncel
  • 10 Aralık 2015 10:02
  • 1.659

LeasePlan 1.5 Milyon Araçlık Filosuyla Dünyanın Yine Zirvesinde!

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi olarak beş kıtada ve 32 ülkede dev bir araç filosunu yöneten LeasePlan Corporation N.V, dünya çapında yeni bir rekora imza attı. Alanında dünya liderliği unvanını taşıyan şirket, bu yıl global anlamda filo büyüklüğünü yüzde 8 büyüterek araç filosunu 1.5 milyon adede yükseltti.

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi olarak beş kıtada ve 32 ülkede dev bir araç filosunu yöneten LeasePlan Corporation N.V.’nin dünya çapında filosu 1.5 milyon araca ulaştı. Bu sayı global düzeyde bir rekoru ifade ederken, LeasePlan dünya çapında pazar liderliğini de çıtayı yükselterek sürdürdü. İstikrarlı büyümesiyle dikkat çeken şirketin, 2014 yılında 1.4 milyon aracı kapsayan dünya çapındaki filosu, bu yıl yüzde 8 artışla 1.5 milyon adedi aştı.

1.5 milyonu aşan ilk şirket oldu
LeasePlan Corporation Ticari Direktörü (CCO) NickSalkeld, 1.5 milyon rakamına ulaşan ilk şirket olmanın LeasePlan’in dünya çapındaki pazar liderliğini bir kez daha teyit ettiğini ve şirketin büyüme stratejisinin başarısını vurguladığını belirtti. Salkeld, “Biz sadece filo büyüklüğü bakımından pazar lideri olmak istemiyoruz. Ulaştığımız 1.5 milyon adetlik büyüklük, müşterilerimizin, şirketimize ve tüm dünyada hizmetlerimizi sunmakta olan tüm ülkelerdeki çalışanlarımızdan oluşan harikaLeasePlan ekibine olan güvenini de bir kez daha teyit ediyor. Yaptığımız tüm işlerde pazar lideri olmayı sürdürmek istiyoruz: Müşterilerimiz için hayatı kolaylaştırırken, büyüme konusundaki gayretimizi, müşteri hizmetindeki mükemmelliğimizi ve pazar lideri olma taahhüdümüzü sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

Türkiye’de de hızlı büyüdü
LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay da, LeasePlan’in global büyümesinin yanı sıra Türkiye’de de büyüdüğünü belirtti. Türkay Oktay, “Bu yıl sektör Türkiye’de yönettiği filo büyüklüğü açısından yüzde 10 civarında büyümeye ulaştı. LeasePlan olarak ise yüzde 25 büyüdük. Son iki yıldır sektörün en hızlı büyüyen şirketlerinden biriyiz. Yılsonunda müşterilerdeki araç sayımız 18 bin olacak. Bu, LeasePlan’in sürücü hizmetleri ürün yelpazesini çeşitlendirerek ve yeni segmentlere yatırım yaparak, müşterilerinin mobilite gereksinimlerini karşılama çabasının, karşılığını verdiğini kanıtlıyor” dedi. Oktay, LeasePlan’in yerel faaliyet gösteren şirketlerinin büyük şirketler ve kamu sektörü kuruluşlarından küçük ve orta büyüklükte işletmelere (KOBİ) ve bağımsız sürücülere kadar çok çeşitli bir müşteri yelpazesine filo yönetimi ve mobilite hizmetleri sağladığına da işaret etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ