LOTUS’UN PERFORMANSI…

LOTUS’UN PERFORMANSI…

LAMP 83’ÜN Aydınlatmasıyla Göktürk’de

Dünyaca ünlü spor otomobil markası Lotus’un Motoreal tarafından Göktürk’te açılan showroomu ve birbirinden cazip otomobiller, LAMP 83’ün farkıyla aydınlatıldı.

Otomotiv dehası İngiliz mühendis Colin Chapman tarafından 1952’de kurulan Lotus özellikle 1960’lar ve 70’lerde Formula 1 pistlerinde fırtına gibi esmiş ve toplam 13 şampiyonluk kazanmış bir marka. Mühendislik harikası Lotus otomobillerinin adeta DNA’sında yer alan yüksek performans, LAMP 83’ün karbon fiber görünümlü ve yüksek verimli PrideLED spotları ile buluştuğunda, ortaya etkileyici bir sonuç çıktı.

Senede sadece 2000 civarında el yapımı otomobil üreten Lotus’un farklı renklerdeki Elise Sport modelleri, Motoreal’in showroomunda sergileniyor. Motoreal’in kurucu ortaklarından Berker Taç, aydınlatma projesi için yola çıkma hedeflerini “Lotus’un müşterisine her fırsatta vurgulamak istediği konu; araçların aerodinamik yapısı sayesinde sürücülerine sundukları üstün yol tutuş özelliği oldu. Bu aerodinamik yapı, araç gövdesinde yer alan birçok karakteristik detayı içeriyor. Bu detayları müşterilerimize en göz alıcı ve en belirgin haliyle gösterebilmek adına vurgu aydınlatması kullanmaya karar verdik. Ayrıca showroomumuzda sergileyeceğimiz araçlarımızın, modellere göre zaman içerisinde değişiklik gösterebilme ihtimalini de göze alarak, bize istediğimiz gibi yönlendirebilme imkanı sunan raylı spot sistemi kullanmak istedik.” diye aktarıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ