LOTUS’un SUV’u

LOTUS’un SUV’u

ELEKTRİKLİ OLACAK

Şasi üzerindeki gövde açıkça bir Lynk and Co. 01 SUV’a ait , ancak temeller tamamen farklı bir şey. Belki de en önemlisi, casus atıcımızın aracı yakaladığı yer. Bunun tehlikeli bir şekilde Lotus’un İngiltere’deki Hethel’deki karargahına yakın bir şekilde vurulduğu söylendi . 

Lotus SUV’u test etmek için bir Lynk and Co. kuruluşu kullanmak, her iki şirketin de kim olduğunu hesaba kattığınızda anlamlıdır. Geely, Lotus, Lynk, Co. ve Volvo’ya sahip olur , bu yüzden hepsi bu noktada aynı çatı altındadır. Bu casus fotoğrafları yine de, gövdenin altına tam olarak sığmayan bir şasiyi gizliyor gibi görünüyor. Ön çamurluklar 01’dekinden çok daha geniştir ve arka çamurluklar da çok daha büyük kauçuğa uyacak şekilde dağılmış gibi görünmektedir. Lotus SUV test katırı olduğuna dair daha fazla kanıt veren Lynk ve Co. SUV’dan daha geniş ve agresif bir duruş sergiliyor.

Bir Lotus SUV’un sınıftaki herhangi bir şey kadar iyi bir şekilde çalışmasını beklerdik, bu yüzden eğer bütün bu şeyler mantıklı geliyor. İngiliz SUV’ya nelerin güç verebileceğine gelince, bu başka bir hikaye. Bu test cihazı, gaz kapağının 01 SUV üzerindeki bulunduğu sarı uyarı bandına sahiptir, görünür egzoz yoktur ve ön camda büyük, sarı, yüksek voltaj etiketi bulunur. Tüm bunlar bize muhtemelen bir biçimde elektrikle beslendiğini söylüyor. Lotus SUV’un daha önce elektrikli olacağına dair bir fikrimiz yoktu, ancak o yoldan aşağı inmeleri de mümkün. Lotus 130 Hypercar tüm elektrik olacak. Ve Volvo, takılabilir hibritler satıyorŞimdi, teknoloji oradan da ödünç alınabilirdi. Elbette, Volvo, Lotus’un ağırlık azaltma ve kullanma ile aynı önceliklere sahip olmadığı için henüz bir şey yapmadı. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org