LPG’Lİ ARAÇLAR AYGAZ İLE KIŞA HAZIR

LPG’Lİ ARAÇLAR AYGAZ İLE KIŞA HAZIR

LPG’li araç sahiplerinin sert iklim koşullarında dahi araçlarından yüksek performans almaları ve tasarruf sağlamaları amacıyla Aygaz, özel formüllü “Kışa Özel Otogaz”ı Nisan ayına kadar tüm Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında satışa sunuyor. Aygaz ayrıca LPG’li araç sürücülerini hem kışlık araç bakımlarını ücretsiz olarak yaptırmaları hem de 60 TL’ye varan hediye otogaz kazanmaları için Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne davet ediyor.

İstanbul, 27 Kasım 2013 – Aygaz’ın geliştirdiği üstün performanslı “Kışa Özel Aygaz Otogaz”, Türkiye’nin dört bir yanındaki LPG’li araç sahiplerinin, daha sorunsuz ve ekonomik bir kış geçirmesini sağlıyor. “Kışa Özel Otogaz”ı ilk olarak 2004 yılında tüketiciyle buluşturan Aygaz, ayrıca LPG’li araçlarına kış bakımı yaptıran ve “Kışa Özel Otogaz”ı tercih edenlerin, hem kendi bütçelerine, hem de araçların performansına katkıda bulunduklarına dikkat çekiyor.

Aygaz Dönüşümcü Kulübü’nde ücretsiz bakım ve hediye otogaz fırsatı

LPG’li araçlardan en iyi performansı alabilmek için kışa özel ürün kullanmanın yanı sıra dönüşüm servislerinde kış bakımı yaptırılması da büyük önem taşıyor. Uzmanlar, araç bakımlarında otogaz kitindeki gaz hava karışımının kalibrasyonunu içeren işlem sayesinde araçların yakıt tüketiminin ve performansının ideal seviyelere ulaştırıldığını belirtiyor. Bu işlem Aygaz Dönüşümcü Kulübü’nde ücretsiz gerçekleştirilirken, TSE’li uzman dönüşümcüler tarafından yapılan bakım, LPG’li araç sahiplerine hediye otogaz kazanma fırsatı da veriyor.
Kampanyanın geçerli olduğu dönüşümcü kulübü üyelerinin listesine Aygaz Otogaz’ın facebook sayfasından ulaşabilen LPG’li araç kullanıcıları, ücretsiz bakım ve 60 TL’ye varan otogaz hediyesini kazanma şansı yakalıyor. Araç sahipleri ayrıca, sayfada bulunan “depometre” uygulamasıyla araçlarının mevcut yakıt tüketimini ideal değerlerle karşılaştırma imkânı da buluyor.
Kışa Özel Otogaz’la daha çok tasarruf ve yüksek performans
Aygaz, kış dönemine girilirken, propan oranı artırılmış formüllü otogazı satışa sunuyor. LPG içeriğinde bulunan propanın soğuk havalarda dahi rahatlıkla buharlaşabildiğini belirten Aygaz otogaz uzmanları, normal sıcaklıklarda otogazın içinde bulunan propan oranının yüzde 30 civarında olduğunu belirtiyor. Kış mevsiminde ise araçlar daha rahat buharlaşarak yanabilen bir ürüne gereksinim duyuyor ve bu amaçla da Kışa Özel Otogaz’da bulunan propan oranı yüzde 50 seviyelerine yükseltiliyor. Böylece araç sahipleri her mevsim araçlarından daha üstün performans alırken, kış aylarında da konforlu bir şekilde, çalıştırmada tekleme ve benzeri problemleri yaşamadan keyifle araçlarını sürebiliyor.

Aygaz Otogaz’ın farkı

Geliştirilmiş formülü sayesinde Aygaz Otogaz, standart otogazlardan farklı olarak her mevsim en iyi konforu ve performansı sağlıyor. Formülünün yarattığı deterjan etkisiyle motor ve LPG sistemindeki kirleri çözen Aygaz Otogaz, herhangi bir aksamda birikmeye yol açmadan kirlerin yakılarak atılmasını sağlıyor.

– Yüksek temizleyicilik: Geliştirilmiş formülüyle aracın motorunu temizlerken, kurum ve kir oluşmasını da önlüyor.
– Eşsiz performans: Geliştirilmiş formüllü Aygaz Otogaz, daha temiz bir motor, dolayısıyla daha iyi yanma ve daha üstün performans sunuyor.– Daha düşük yakıt tüketimi: Yakıtın motorda daha verimli yanmasını sağlayarak, yakıt tüketimini azaltıyor. Böylece otogazın sunduğu tasarruf daha da artıyor.
– Düşük bakım masrafları: Araç motorunda biriken kurumları temizleyip yeniden oluşmalarını önlediği için yakıt sistemine ait bakım masraflarını azaltıyor.
– Uzun ömürlü motor: Motoru temiz tuttuğu için aşınmalar azalıyor, motor ömrü uzuyor.
– Daha çevreci: Temiz ürün özelliğiyle benzin ve dizelden daha çevreci ürün olan otogazın daha da çevreci olmasını sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ