www.autowritetr.com

LÜKSE YENİ BİR YORUM: DAVOSA SAAT

LÜKSE YENİ BİR YORUM: DAVOSA SAAT

Kalite, dizayn ve kusursuz saat disiplini… Alman bakış açısıyla ulaşılabilir lüksün yeni tanımına zaman ayırın!

İyi bir saat tasarlamak sanat, matematik ve mühendislik ister. Üst düzey bir kaliteyi, şık bir tasarımla buluşturmak disiplin ister. Felsefesi dünya çapında hayran olunası saatler üretmek olan Davosa yüzyılı aşkın tecrübesini kusursuz kadranlar üretmeye adamış bir marka.
1881 yılında jura tepelerinde ilk saat üretimine başlayan Hasler ailesi yüzyıllar boyunca sektörün üst düzey saat markalarına yüksek kalite standartlarında saatler üretmiştir.
1993 yılında alman Bohle firması ile ortak olarak DAVOSA markasını üretmeye karar vermişlerdir.
Geçmişten gelen tecrübelerini Alman disiplini ve kalite yönetimini, geçmişten günümüze ve günümüzden geleceğe taşıyan dizaynları ile birleştirerek kısa zamanda dünyanın bir çok ülkesinde saat kullanıcılarının dikkatine çekmeyi başarmıştır.
Yenilikçi dizaynları, yüksek kalite ve uyun fiyat avantajı ile saat kullanıcılarının beğenisine sunan DAVOSA, Türkiye’de de mey saat tarafından Türk halkının beğenisine sunulmaktadır.
ULAŞILABİLİR LÜKS
Kaliteli bir saat kullanmak her saat tutkununun hayalidir elbette… Peki lüks saat, mesela bir İsviçre saati “ulaşılabilir” olabilir mi? Davosa, felsefesi olan dünya çapında hayranları olan saatler üretmekten yola çıkan lüks saatin ulaşılabilir olmasını hedefliyor.
Davosa saatlerini Quartz modeller 600-2000 TL, Otomatik modeller ise 1500 TL -7500 TL arasında sadece çok seçkin saat mağazalarında görebilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org