Mercedes-Benz “Deniz Berdan” ı sunar!

Mercedes-Benz  “Deniz Berdan” ı sunar!

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un dokuzuncu sezonu, 20-24 Mart 2017 tarihleri arasında İstiklal Caddesi’nde bulunan Grand Pera’da gerçekleşecek.

Berlin, Sydney, Tokyo, Miami gibi dünyanın önde gelen moda haftalarının isim sponsoru Mercedes-Benz, isim sponsorluğunu üstlendiği tüm moda haftalarında olduğu gibi İstanbul’da da ilk sezonundan itibaren bir tasarımcıyı belirleyerek, seçilen tasarımcının defilesini sunuyor.

Geçtiğimiz sekiz sezon boyunca devam eden bu projenin yeni sezonunda Mercedes-Benz Türk, her sezon koleksiyon ve defileleriyle toplumun farklı bir sosyal problemine dikkat çeken Deniz ve Begüm Berdan tasarım ikilisinin moda markası DB Berdan’ı destekliyor. DB Berdan’ın, yine seyircileri onlara tanıdık gelecek karakterler ve ironik mesajlarla dolu bir şovla şaşırtmaya hazırlandığı “Mercedes-Benz presents DB Berdan” Sonbahar/Kış 2017 defilesi, 23 Mart Perşembe günü saat 17:30’da tarihi Cercle d’Orient binasında gerçekleşecek. DB Berdan’ın tasarım ikilisi Deniz ve Begüm Berdan, bu işbirliğine dair düşüncelerini “Mercedes-Benz gibi köklü bir uluslararası markanın, Türk moda sektörünün vitrini olan moda haftasını istikrarlı bir biçimde desteklemesi bizi çok heyecanlandırıyor. Markamızla Mercedes-Benz’in bir araya gelmesi bizim için büyük bir mutluluk kaynağı.” sözleriyle dile getirdiler. Ayrıca Deniz Berdan “Mercedes-Benz ile bağlantım moda kariyerimden de önceye, otomobil yayıncılığı deneyimime, test sürüşlerine ve motor sporlarına uzanan çok yönlü ve köklü projelere dayanıyor. O zaman da hep en yenilikçi projelere Mercedes-Benz ile birlikte imza atmıştık.” sözleriyle Mercedes-Benz markası ile geçmişten bugüne uzanan deneyimlerinin altını çizdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org