Mercedes-Benz FashionWeek Istanbul 12 Ekim’de başlıyor

Mercedes-Benz FashionWeek Istanbul 12 Ekim’de başlıyor

Türkiye’nin en önemli moda etkinliğiMercedes-Benz FashionWeekIstanbul’un 6. sezonu, 12-17 Ekim tarihleri arasında yeni mekanında gerçekleşecek.

Bomonti’deki Tarihi Bira Fabrikası’nda marka ve tasarımcıların İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonlarını sergileyecekleri hafta, dünya standartlarında bir prodüksiyon ve yepyeni etkinlik alanı ile davetlilere heyecan verici bir moda haftası deneyimi yaşatacak.
Dünya çapında sponsorluğunu üstlendiği moda haftalarının her sezonundayeni bir moda kampanyası sunan Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un altıncı sezonundaefsenevi Fransız moda editörü ve stil danışmanı Carlyne Cerf de Dudzeele’nin yaratıcı yönetmenliğinde, Mercedes-Benz GLC 350 e 4MATIC modelini 21. yüzyılın güzellik ikonlarından, ünlü model Doutzen Kroes ile bir araya getiriyor. Sürdürülebilir moda anlayışı ile birebir örtüşen otomobil, Plug-In Hybrid motoru ile yarı elektrikli olma özelliği taşıyor.Mercedes-Benz’in “Doğuştan Hibrit (Hybrid by Nature)” isimli yeni moda kampanyası, sürdürülebilir bilince sahip olma halini, modern lüks anlayışının bir parçası haline gelen sürdürülebilirlik kavramı ile yansıtıyor. Bu kampanya ile dünyaca ünlü moda editörü Carlyne Cerf de Dudzeele, hem Mercedes-Benz GLC’yi hem Doutzen Kroes’i ayrıcalıklı ve gösterişli bir biçimde tasvir ediyor.
Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Direktörü Şükrü Bekdikhan,yeni sezon için görüşlerini şu sözlerle dile getirdi;“Mercedes-Benz FashionWeek Istanbul,ilk sezondan itibaren Türk tasarımcıları ve moda sektörünün yetenekli isimlerini hem Türkiye’de , hem de uluslararası arenada destekliyor. İsim sponsorluğumuzun başından beri öncelikli hedefimiz, İstanbul’un moda ve tasarım anlamında sahip olduğu enerjiyi bir moda kültürüne dönüştürmek ve Mercedes-Benz FashionWeekIstanbul’uglobal ölçekte güçlü ve prestijli bir organizasyon haline getirmektir. Özellikle bu sezon Türk moda sektörüne yön veren farklı aktörlerin güçlerini birleştirerek Mercedes-Benz FashionWeekIstanbul’a farklı satış ve iletişim odaklı etkinliklerle katkıda bulunmaları, etkinliğe dair hedeflerimizin gerçeğe dönüştüğünü kanıtlıyor. Türk moda sektörüne inanıyor ve 6. sezonumuza girerken verdiğimiz desteğin olumlu sonuçlarını gözlemlemekten büyük memnuniyet duyuyoruz.”
Her sezon lounge alanında seçkin davetlilerini ağırlayan Mercedes-Benz, bu sezon Mercedes-Benz Lounge’uTarihi Bira Fabrikası içerisindekonumlandıracak. Mercedes-Benz FashionWeekIstanbul’un simgelerinden biri haline gelen Mercedes-Benz Moda Haftası Araçları daher sezon olduğu gibi yine yollarda olacak. 20 adet Mercedes-Benz C-Serisi otomobil, özel davetlilerin hafta boyunca etkinlik alanına ulaşımını sağlayacak.
Zarafet, stil, yenilik ve mükemmelliğin sembolü Mercedes-Benz, moda dünyası ile ortak değerlerini Mercedes-Benz FashionWeek Istanbul aracılığıyla tüm moda camiasıyla paylaşmayı sürdürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ