Michelin, MEMS Evolution3 ile maden sektöründe maliyetleri düşürecek

Michelin, MEMS Evolution3 ile  maden sektöründe maliyetleri düşürecek
  • Güncel
  • 22 Haziran 2015 02:37
  • 1.628

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, lastiklere yönelik gelişmiş bir veri algılama ve iletişim sistemi olan MEMS (İş Makinesi Lastikleri Takip Sistemi) Evolution 3’ü piyasaya sürdü.

Michelin, bu sistem ile yüzey madenlerinde kullanılan damperli kamyonların kullanım verimliliğini artıracak
Yüzyılı aşkın tecrübesiyle lastik sektöründe fark yaratmaya devam eden Michelin, geliştirdiği teknolojiler sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunuyor. Piyasaya sunduğu TPMS (Lastik Basıncı Yönetim Sistemleri) ile iş makinesi lastikleri yönetiminde bir ilki hayata geçiren Michelin, kullanıcıyla iletişim kurabilen yeni MEMS Evolution3’ü madencilik dünyası ile buluşturdu.
Anlık sıcak ve basınç takibi
Gelişmiş veri algılama ve iletişim sistemine sahip olan MEMS Evolution3, operasyonel anlamda sunduğu avantajların yanında sistem bağlantısı sayesinde de operatörleri devamlı olarak anlık ısı ve basınç koşullarıyla ilgili bilgilendiriyor. MEMS (İş Makinesi Lastikleri Takip Sistemi) Evolution 3 ile yavaş basınç kayıpları tespit edilirken olası arızalar da engellenebiliyor. Sıc-aklık artışı bildiriminde de bulunan sistem, operatörlere yol haritalarını eşzamanlı olarak değiştirme imkânı sunuyor. Böylece lastik bakım işlemleri kolaylaşırken iş makinelerinin etkin çalışma süreçleri de uzuyor.
Michelin MEMS Evolution3 ile maliyetler azalıyor
Michelin MEMS Evolution3, kullanıcılarına geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Michelin, MEMS mühen¬disleri, MEMS donanımlı makinelerin bulunduğu alanlarda maden operatörlerinin verimliliğini, güvenliği, lastiklerin ömrünü ve madem verimliliğini artırmak için çalışıyor. Bu sayede maliyetleri azaltan yeni Michelin MEMS Evolution3, takip sistemi ve oluşturulan özel kimlik vasıtasıyla her bir lastiği ayrı ayrı takip edilmesine olanak sunuyor. 3G veya ağ aracılığıyla e-posta, SMS ile nerede olursa olsun maden birimlerine eşzamanlı uyarılar ve çoklu analiz raporları gönderiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org