MİNİKLERE ROLL-ROYCE’TAN BÜYÜK SÜRPRİZ

MİNİKLERE ROLL-ROYCE’TAN BÜYÜK SÜRPRİZ

Rolls-Royce Motor Cars, markanın merkezi West Sussex, Chichester’daki St Richard’s Hastanesi Pediatric Day Ameliyat Birimi için özel olarak ürettiği yepyeni özgün tasarımını büyük bir açılışla tanıttı.

Roll-Royce SRH olarak duyurulan bu yeni tasarım, operasyon geçirecek çocuklara hastanenin trafik işaretleriyle donanmış pediatri birimi koridorlarından geçerek ameliyathaneye kendi arabalarıyla gitme heyecanını yaşama fırsatı sunacak. Bu “ameliyathaneye kendi arabanla git” deneyimi çocuk hastaların stresini azaltmayı amaçlıyor.
Roll-Royce Motor Cars şirketin Goodwood Studio’da gerçekleşen yeni araç tanıtımında St Richard’s Hastanesi Pediatri Birimi’nden iki çocuk hastayı ağırladı, Molly Matthews ve Hari Rajyaguru. Bu özel etkinlik ayrıca, hastalara, ailelerine ve St Richard’s Hastanesi’ndeki özverili ameliyat ekibine resmi teslimden önce Rolls-Royce SRH’nin nihai olarak tasdiklenmesi ve deneme sürüşünün gerçekleştirilmesi görevini üstlendi.

Çocuklar ve aileleri esaslı Rolls-Royce tarzına yaraşır bir misafirperverlikle ağırlandı. Alışıldık müşteri deneyimine ek olarak Molly ve Hari yeni aracı üretim merkezinde deneme fırsatı buldular. Bu alışılmışın aksine oldukça nadir şahit olunan durum genellikle yeni araçların kontrolü aşamasında sadece Roll-Royce yöneticilerinin deneyimleyebildiği ve yakın zamanda ilerleyen bir tarihte piyasaya çıkacak olan Phantom 8 için gerçekleştirilen bir ayrıcalıktır. Molly, Hari ve aileleri Roll-Royce Ghosts farkıyla özel arabalarla evlerine bırakıldı.
Rolls-Royce CEO’su Torsten Mueller-Oetvos, “Biz West Sussex halkının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Chichester’da St Richard’s Hastanesi Pediatri Birimi çocuklara ve ailelerine hizmet vererek toplumda çok önemli bir rol oynuyor. Biz de Rolls-Royce SRH ile çocukların tedavi sürecini daha az stresli bir hale getirerek bu hizmete katkıda bulunmayı umuyoruz.” diye açıklama yaparak duygularını dile getirdi.
Bespoke üretim takımı tarafından sıfırdan yaratılan Rolls-Royce SRH dünyaya ve saygıdeğer müşterisine Bespoke (ısmarlama) konforunun farkını takdim ediyor. Her Rolls-Royce Bespoke tasarımında olduğu gibi, bu yeni tasarımın amacı da müşterinin isteklerine en ince ayrıntısına kadar cevap verebilmektir.
Bu anlayışla yola çıkarak markanın detaycı ve mükemmeliyetçi özelliklerini zarif bir şekilde ifade eden bir ortam içerisinde; Andalusian White ve Salamanca Blue olarak iki renk tonu ve St James’in Kırmızı yan çizgilerinin el ile işlenmesiyle buluşarak Rolls-Royce SRH, Rolls-Royce’un çığır açan estetik ve mühendislik anlayışı çerçevesinde oldukça canlı ve çağdaş bir ifade ile sunulmuş.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org