Mobil 1, Cevahir AVM’de Motorsporları Deneyimi Yaşattı

Mobil 1, Cevahir AVM’de Motorsporları Deneyimi Yaşattı
  • Güncel
  • 3 Aralık 2014 07:12
  • 1.590

Doğa RUTKAY yarıştı, eşi kameraya çekti

• Mobil 1 internet sitesi üzerinden 2014’de 6 milyondan fazla kişinin oynadığı online Mobil 1 Racing Academy oyunu yarış simülatörü ve dev ekranıyla motorsporları deneyimini AVM’ye taşıdı.
• Mobil 1 ekibi tarafından 29 Kasım 2014 Cumartesi günü İstanbul Cevahir AVM’de düzenlenen özel etkinliği Doğa Rutkay sundu.
• Birçok özelliği yenilenen ve geliştirilen 3D yarış oyununda motorsporları tutkunlarına F1 ve Nascar pilotları tarafından tüyolar ve eğitici bilgiler veriliyor.

(İSTANBUL, Türkiye, Kasım 2014) Mobil 1TM motorsporları heyecanını yeniden İstanbul’a taşıdı. Mobil 1 ekibi tarafından geliştirilen Mobil 1TM Racing Academy (M1RA) ücretsiz online yarış oyunu, 29 Kasım 2014 Cumartesi günü Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’nde çok sayıda yarışsevere motorsporları deneyimi yaşattı.
Mobil 1 ekibi, Mobil 1 Racing Academy’nin Türkiye’de büyük ilgi görmesi nedeniyle oyunun Avrupa lansmanını geçen yıl İstanbul’da yapmıştı. Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe sevilen sanatçı Doğa Rutkay da katıldı.
Motorsporları tutkunları Mobil 1 Racing Academy yarış oyununu 10:00-22:00 saatleri arasında özel Mobil 1 yarış simülatöründe oynama ve sürüş performansını dev ekran aracılığıyla seyircilerle paylaşma imkanı buldular. 17:00-19:00 saatleri arasında ise Doğa Rutkay’ın keyifli sunumuyla renklendirdiği aktiviteye katılan yarışseverler ayrıca sürpriz hediyeler kazandılar.
Mobil 1 sentetik motor yağlarının otomobil motorlarında sağladığı yüksek performans ve yakıt tasarrufu desteği oyunda da yarışseverler arasındaki çekişmede kendini hissettirdi. Yarışseverler, kullandıkları otomobilde yakaladıkları yüksek performansla en kısa sürede bitiş çizgisine varmaya çalıştılar.
Geliştirilmiş ücretsiz online 3D oyun Mobil 1TM Racing Academy oyuncularına ünlü motorsporları pilotları tarafından eğitici videolar aracılığıyla özel yarış tüyoları veriliyor.
Mobil 1TM Facebook sayfasında ve Mobil 1 web sitesi www.mobil1.com.tr’yi ziyaret ederek Formula 1 ve Nascar pilotlarından grid çıkışları, yarış çizgisini bulma ve sollama hakkında tüyolar alabilir; Mobil 1 motor yağlarının otomobil motorlarında sağladığı yüksek performans, dayanıklılık ve yakıt ekonomisine dair bilgi edinebilir ve oyunu online olarak oynayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ