www.autowritetr.com

Nakitaraba.com Hizmete Açıldı

Nakitaraba.com Hizmete Açıldı

İKİNCİEL ARAÇLAR GÜVENLE VE HIZLA NAKDE DÖNÜYOR

Son yıllarda çok hızlı büyüyen ikinci el araç pazarında, kullanıcıların araçlarını satmak ve hızla nakde dönmek konularında yaşadıkları sıkıntılar artık ortadan kalkıyor.

Nakitaraba.com sitesi 7 gün 24 saat kullanıcı araçlarının değerlerinin belirlendiği, belirlenen değerden teklife dönüştürüldüğü hızlı ve güvenilir bir platform olarak ikinciel araç pazarına girdi.

Kolayca ulaşılan menüler üzerinden ikinci el araçların marka model ve donanım özelliklerinin girilmesi ile saniyeler içerisinde teklif oluşturulan sitede, ücretsiz ekspertiz sonrası, araçların satışı hızla gerçekleştiriliyor ve aynı gün içinde araç bedeli hesabınıza yatıyor.

Nakitaraba.com markasının kurucusu, Okar Otomotiv AŞ ve İkinciel Otomotiv AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sami Nacaroğlu, yeni platformun hayata geçmesi ile ilgili “Yıllardır ikincielotomobilim markası ile ikinci el araç pazarında elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeyi daha da geliştiriyor ve kullanıcıların araçlarını doğrudan satın almaya yöneliyoruz. Bünyemizde bulunan Okar Otomotiv, ikincielotomobilim ve otodoktor markalarına bir de nakitaraba.com’u eklemekten gurur duyuyoruz” dedi

Yeni platformun kullanıcıların araçlarını satarken yaşadıkları tüm sorunları ortadan kaldırmayı hedeflediğini belirten Nacaroğlu: “Artık günlerce ilan verip aracına müşteri beklemek dönemi sona eriyor. Hayatın her alanındaki gibi araç alım satımı da güncel beklentilere paralel hızlanıyor. Nakitaraba.com bu gerçekten hareketle araçlara en doğru fiyatlamayı yapan ve aracın nakit satın alınmasını sağlayan bir platform olarak tasarlandı. Tüm kullanıcıları araçlarını sitemizden değerlendirmeye davet ediyor, araçlarını nakit karşılığı satın alacağımızı duyuruyoruz.” dedi.

30 yılı aşkın süredir Okar Otomotiv bünyesinde otomotiv sektörüne hizmet veren kurum, hem ikinci el araç satışı hem hasar onarım merkezi hem de hızlı mekanik servis alanlarında tüketicilerin güvenini kazanmış durumda.

Nakitaraba.com’un kurumun diğer markaları gibi alanında öncü, yeniliklere açık ve dinamik bir yapıda olması hedefleniyor. Temel felsefesi müşteri odaklılık olan şirket, aynı zamanda nakit ihtiyacını hızla karşılamayı ve araçların doğru değerlendirilmesini öncelik olarak belirliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ