Nissan Otomotiv’de Yeni Dönem

Nissan Otomotiv’de Yeni Dönem
  • Güncel
  • 21 Kasım 2015 09:25
  • 1.667

Sinan ÖZKÖK ile NISSAN hedeflerini büyüttü

Japon otomotiv devi Nissan, kararlı büyüme stratejisi çerçevesinde, Türkiye’deki satış operasyonlarının kontrolünü tamamen kendi bünyesine aldı ve 1 Ekim 2015 itibarıyla Nissan Otomotiv A.Ş (NOAS) hisselerinin tamamı Nissan Motor Co., Ltd.’e devroldu. Bu birleşme sonrasında Sinan ÖZKÖK Nissan Türkiye’nin Genel Müdürü oldu.
Sinan ÖZKÖK’ün otomotiv sektöründeki 22 yıllık deneyimi, 22 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin ülkemizde büyümesi için kilit rol oynayacak. Nissan Otomotiv A.Ş., dünyanın en büyük 20 otomobil pazarından biri olan Türkiye’de, SUV pazarındaki liderliğini devam ettirmeyi hedefliyor.

“Hedefimiz Kararlı Büyüme SUV pazarının lideri biziz”

Nissan_SUV_Ailesi

Nissan Otomotiv A.Ş., birleşmenin yarattığı güçlü sinerjiyle Türkiye pazarında, vites büyüttü ve özellikle ittifakın sinerjisinden yararlanarak ve dünyadaki modellerini Türkiye’ye taşıyarak bu hedefi gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Bu anlamda, segmentinde liderlik yapmış Pick Up’ı yeni Nissan Navara ile başlayacak yeni ürün dalgası, önümüzdeki dönemde diğer segmentlere de hitap edecek farklı ve yeni ürünlerle devam edecek. Nissan, yeni dönemde oluşturduğu yönetim stratejisiyle ve yeni modellerle Türkiye pazarında etkinliğini artırarak, hızlı bir büyüme süreci başlattı. Yeni markaların yanı sıra gereken yerlerde bayi teşkilatını da güçlendirecek olan Nissan Otomotiv A.Ş., ayrıca filo yatırımlarına da hız verdi.
İç pazarın ivmelenmesi yatırımcıyı cezbedecek
İç pazarda oluşturulacak güçlü talep, otomotiv yatırımcılarının Türkiye pazarına yatırım anlamında ilgisini artıracaktır. Vergi sisteminde yapılacak iyileştirmelerin iç pazara ciddi şekilde olumlu etkisi olacak, bu durum hem yeni yatırımcının cezbedilmesi, hem de Türkiye’de var olan markaların yeni modellerini Türkiye’de üretmeleri anlamında cesaret verici bir unsur olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org