OPEL 1.6 Serisi Tam Kadro

OPEL 1.6 Serisi Tam Kadro
  • Güncel
  • 27 Mayıs 2016 17:12
  • 1.774

Opel’in roadshow etkinliği tam gaz devam ediyor.

Bu sene toplam 29 ilin ziyaret edileceği etkinlikte meraklıları sessiz, güçlü ve çevreci karakteristiğe sahip Opel dizel otomatik araçları test ediyor ve sürpriz aktivitelerle özel bir gün geçiriyor.

On iki test aracının hazır beklediği etkinliklerde Opel meraklıları Astra, Insignia, Mokka, Corsa modelleriyle sürüş yapıyorlar.

12 Haziran’a kadar sürecek Opel roadshow’un geçtiğimiz senelerle karşılaştırıldığında en belirgin farklılığı “Gezici Showroom” konsepti. Tır dorsesinde taşınan showroom vardığı şehirlerde vinç ile indirilip merkezi bir noktada Opel Showroom’u olarak konumlandırılıyor. Yerel bayilerin de hazır bulunduğu etkinliklere ilgi yüksek.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, “Opel olarak şu ana kadar Sakarya, Ankara, Samsun, Ordu, Trabzon, Erzurum, Elazığ, Malatya, Şanlıurfa, Gaziantep, İskenderun, Adana, Mersin, K.Maraş, Sivas ve Kayseri’yi ziyaret ettik. 1.6 dizel otomatik araçlarımız geçtiğimiz tüm şehirlerde yoğun ilgiyle karşılandı. Bu motor-şanzıman seçeneğimize güvenimiz tam. 2016’nın ilk dört ayında toplam satışlarımızın yaklaşık yüzde 40’ının bu seçenekten oluşması müşterilerimizin de beğenisinin kesin kanıtı. Tüm Opel meraklılarını bu deneyime ortak olmaları için gezici showroom’umuza davet ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ