OYDER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA Z. ALP GÜLAN SEÇİLDİ

OYDER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA Z. ALP GÜLAN SEÇİLDİ
  • Güncel
  • 29 Eylül 2014 09:38
  • 1.828

OYDER, Olağanüstü Kongre’de Yeni Yönetim Kurulunu Seçti

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği’nin (OYDER) Olağanüstü Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda yeni yönetim kurulu seçildi. Yeni yönetim kurulunun başkanlığına ise Z. Alp Gülan seçildi.

Türkiye’de otomotiv sektörünün perakende ve hizmet ayağını temsil eden 1000’den fazla Otomotiv Yetkili Satıcısını temsil eden OYDER’in Başkanlığını yürütecek olan Z. Alp Gülan 1964 yılında doğdu. 2006 yılında Dış İlişkiler Sorumlusu olarak OYDER’de görev alan ve sonrasında çeşitli görevlerde bulunan Z. Alp Gülan, başkanlığa seçildikten sonra yaptığı açıklamada; 70 bini aşkın çalışanın bulunduğu Türkiye’deki yetkili satıcılık müessesinin gelişmesi için çalışmaların hız kazanacağını dile getirdi.

OYDER’in Olağanüstü Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonrası Gülan yeni dönem için Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenirken, Başkan Vekilliğine Murat Şahsuvaroğlu, Başkan Yardımcılıklarına ise Nizamettin Uğurlu, Görgün Özdemir, Ruhan Özön, Ömer Koyuncu ve Turgay Mersin getirildi. Yeni yönetim kurulunda, Vedat İnciroğlu, Uğur Yalçınkaya, Zeynep Fidan Soysal, Seyra Toprak, Murat Gürünlü, Altuğ Erciş, Serkan Sucu, Yüksel Ceylan, Haluk Veli Doğan, Murat Yeğin, Hikmet Baran, Recep Asal bulunuyor. Demirhan Dinç, Murat Mutlu ve Onur Soysal ise yeni dönem Denetleme Kurulu’nu oluşturdular.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org