Partvento.com hız kazandırıyor

Partvento.com hız kazandırıyor
  • Güncel
  • 21 Kasım 2016 13:07
  • 1.685

OtoPratik ve ProPratik mağazalarının servis hızı ve kalitesi Partvendo ile bir üst noktaya taşındı

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, OtoPratik ve ProPratik servis noktalarında yedek parça tedariği için bu alanda hizmet sunan e-ticaret platformu partvendo.com ile anlaştı. 360 derece değer sağlama misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Brisa bu anlaşma ile iş ortaklarının servis hızı ve kalitesini güçlendirme fırsatı sunuyor.

Brisa, OtoPratik ve ProPratik servis noktalarında yedek parça tedariği ihtiyaçları için Türkiye’nin hızla büyüyen online otomotiv yedek parça platformu partvendo.com ile anlaştı.
Partvendo.com işbirliği ile binek ve hafif ticari araçlara yönelik OtoPratik ve ticari araç filolarına yönelik ProPratik mağazaları, özel bir servis yazılımı üzerinden avantajlı fiyatlarla yedek parça temin edebiliyor, ürünleri tek tuşla karşılaştırabiliyor ve aradıkları parçanın tüm bilgilerine tek bir ekrandan hızlı ve kolayca ulaşabiliyorlar. Stok bilgilerine de anında ulaşılmasını sağlayan sistem sayesinde Brisa’nın iş ortakları internet üzerinden kolayca ürün siparişi veriyor ve güvenli ödeme sistemi ile ödemelerini yapıyorlar.

Bu anlaşma ile iş ortaklarına yedek parça yönetimini daha hızlı, rahat ve kârlı bir ortamda sunduklarını belirten Brisa Perakendecilik Direktörü Oğuzhan Avdan; “Otomotiv yedek parça tedariklerini servis noktaları ile buluşturan bir e-platform olan Partvendo ile yaptığımız anlaşma sayesinde iş ortaklarımız en uygun fiyat avantajına sahip ürünü, hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilecek. Bu da sağladığımız yüksek müşteri memnuniyetini daha da artırmamıza olanak sunacak. Hedefimiz yenilikçi fikirler ve uygulamalarla tüm paydaşlarımıza değer sunmaya ve onların ‘ilk tercihi’ olmaya devam etmek” dedi.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen e-ticaret siteleri arasında yer aldıklarına dikkat çeken Partvendo Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztuna ise; “Türkiye’nin En Kapsamlı Otomotiv Yedek Parça Sitesi” sloganıyla binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır vasıtaların yedek parça tedariğinde çözüm ortağı olan partvendo.com, bu kapsamda 300’ü aşkın markanın 1 milyondan fazla ürün çeşitini kullanıcılarına sunuyor. Brisa ile yaptığımız stratejik işbirliği kapsamında amacımız OtoPratik ve Propratik servis noktalarına en geniş ürün portföyünü, en uygun fiyatla, en yüksek bulunabilirlikle ve en hızlı şekilde ulaştırmak. Güçlü tedarikçi ağımız, son teknoloji otomotiv aftermarket çözümlerimiz ve dinamik lojistik altyapımız ile tüm servis noktalarına değer yaratmaya odaklanacağız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ