www.autowritetr.com

PEUGEOT CYCLES YENİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET YARIŞ TAKIMINI AÇIKLADI

PEUGEOT CYCLES YENİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET  YARIŞ TAKIMINI AÇIKLADI

Dünyanın en köklü bisiklet üreticilerinden biri olan Peugeot Cycles, bisiklet yarışlarının yanı sıra elektrikli bisiklet yarışlarında da boy gösterecek. Peugeot Cycles; bisikletçi, bisiklet ve sponsorlar olmak üzere yarış takımının tanıtımını Peugeot Design LAB stüdyosunda gerçekleştirdi. Peugeot Cycles, uluslararası elektrikli dağ bisikleti yarışları 2019 Dünya Elektrikli Bisiklet Serisi’ne (WES) katılacak. Ekip, Peugeot eM02 FS eMTB modelinden aktarılan yeni BOSCH PowerTube batarya teknolojisiyle yarışacak.

Elektrikli yarış dünyasına giriş yapan Peugeot Cycles; bisikletçiler, bisikletler ve sponsorlar olmak üzere yarış takımının tanıtımını Fransa-Vélizy’deki Peugeot Design LAB stüdyosunda gerçekleştirdi. Peugeot Cycles, uluslararası elektrikli dağ bisikleti yarışları 2019 Dünya Elektrikli Bisiklet Serisi’ne (WES) katılacak. Söz konusu yarış etkinliği, Peugeot’nun yüksek performanslı elektrikli bisikletlerini sergilemesi için iyi bir fırsat sunuyor. 1885 yılından günümüze köklü bir bisiklet geçmişine sahip olan Peugeot Cycles’ın, elektrikli bisikletler konusunda 10 yıllık bir bilgi birikimi ve geçmişi bulunuyor.

Peugeot’nun efsanevi siyah-beyaz kareli renklere sahip takımında; şu an Fransız Dağ Bisikleti Kupasının sahibi olan Morgane Jonnier, Nicolas Lau, Jean-Roch Vecten ve takım yöneticisi Vincent Ancelin gibi isimler yer alıyor. Takım 2019 yılında birçok yarışa katılacak ve aynı zamanda Roc d’Azur gibi halka açık organizasyonlarda da yer alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org