www.autowritetr.com

PEUGEOT’nun uluslararası marka elçisi Novak Djokovic oldu.

PEUGEOT’nun uluslararası marka elçisi Novak Djokovic oldu.

Fransa Açık Tenis Turnuvası’nı yıllardır destekleyen PEUGEOT, turnuvanın bu yılki etabıyla birlikte güçlü modeli 508 SPORT ENGINEEREDiçin yeni reklam kampanyasını devreye aldı. Kampanyanın kahramanıise günümüz tenis dünyasının 1 numarası,2016 Fransa Açık Tenis Turnuvası Şampiyonu ve aynı zamanda PEUGEOT uluslararası marka elçisi Novak Djokovic oldu. Bu kapsamda çevreci kimliğiyle bilinen ünlü tenisçi Djokovic ve performanslı olduğu kadar çevreci bir yapıya sahip508 SPORT ENGINEERED,aynı ortak değerlerle reklam filminde buluşuyor.322 hafta boyunca ATP sıralamasında en üst sırada yer alan Novak Djokovic, aynı zamanda mükemmellik, çekicilik ve heyecan olmak üzere PEUGEOT’nun temel değerlerini depaylaşıyor. Dört tekerlekten çekiş, şarj edilebilir hibrit benzinli güç-aktarma sistemi ve 360 HP güç ile 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, WLTP standartlarına göre km başına 46 gram CO2 salınımına sahip düşük emisyon değerli yapısını yüksek performansıyla bir arada sunuyor.

PEUGEOT,uzunyıllardırdesteklediği Roland-GarrosFransa Açık Tenis Turnuvası’nın 2021 organizasyonuyla birlikte, yeni 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED reklam kampanyasını da devreye aldı. Reklam filminin kahramanı ise 2016 Fransa Açık Tenis Turnuvası şampiyonu ve aynı zamanda PEUGEOT’nun uluslararası marka elçisi Novak Djokovicoldu. Yeni reklam filminde, başarılı tenisçi Djokovic’inçevre korunmasına destek veren kimliği, çevre bilinciyleyüksek performansı harmanlayan Neo-Performance konseptine sahip 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED ile aynı değerlerde buluşuyor.322 hafta boyunca ATP sıralamasında zirvede yer alan Novak Djokovic, PEUGEOT markasının temel değerleri olan mükemmellik, heyecan ve

çekicilik unsurlarını da benimsiyor ve bu açıdan reklam filminde üst düzey bir uyum sergileniyor. Ayrıca reklam kampanyasında 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED’in performans ve sessizlik kavramları bir arada işleniyor. PEUGEOT tarafından bugüne kadar üretilen en güçlü seri üretim otomobil olan 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, elektrik teknolojisi sayesinde hem gürültü hem de emisyon açısından çevre dostu performans sağlayabildiğini gösteriyor. Otomobilin bu yapısı, maç öncesi sahada sessizlik talep etmesiyle bilinen Novak Djokovic ile doğal bir ortak noktayı da oluşturuyor.

2021 Roland-Garros’un açılışında lanse edilen reklam kampanyasını değerlendiren PEUGEOT CEO’su Linda Jackson; “PEUGEOT’da Neo-Performance, düşük CO2 emisyonları için sportiflik ile elektrikli teknoloji arasında mükemmel bir işbirliği ortaya koyan sorumlu spor otomobiller anlamına geliyor. Dünyanın önde gelen tenisçisi Novak Djokovic,yeni 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED aracımız için ideal bir marka elçisi. Yüksek performans ve çevresel sorumluluk, yeni reklam kampanyamıza da yansıyor”dedi. Başarılı tenisçi Novak Djokovic ise: “PEUGEOT markasını formamda sergilemekten gurur duyuyorum ve 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED’a ilk binenlerden biri olmanın onurunu yaşadığım için çok mutluyum. Çevreyi korumaya çok önem veren bir sporcu ve sorumluluk sahibi bir vatandaş olarak PEUGEOT’nun elektrikliye geçiş stratejisini yürekten destekliyorum. Ayrıca PEUGEOT’nun tüm Roland Garros oyuncularına tamamen elektrikli bir araç filosu ile ulaşım sağlıyor olmasını da takdir ediyorum” açıklamalarında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ