PIRELLI, AĞIR VASITA LASTİKLERİ YETKİLİ SATICILARIYLA BULUŞTU

PIRELLI, AĞIR VASITA LASTİKLERİ YETKİLİ SATICILARIYLA BULUŞTU

Köklü tarihi ve üretim gücü ile Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunan Pirelli, bu başarısında büyük payı bulunan yetkili satıcılarıyla buluşmaya devam ediyor.

Pirelli, ağır vasıta yetkili satıcılarının Kıbrıs’ta bir araya geldiği toplantıda ağır vasıta lastik pazarı 2016 performansı, 2017 hedefleri ve stratejileri paylaşıldı.

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Pirelli, yetkili satıcı buluşmalarından bir yenisini daha gerçekleştirdi. Pirelli, 63 bayiden 109 kişinin katıldığı ağır vasıta lastikleri yetkili satıcısıyla Kıbrıs’ta bir araya geldi. Gerçekleştirilen buluşmada Pirelli’nin projeleri, gelecek hedefleri ve değerlendirilmeler paylaşıldı.

Pirelli yetkili satıcılarının yanı sıra, Pirelli Endüstriyel ve Ticari Lastikler Genel Müdürü Alp Günvaran ile Pirelli Satış ve Pazarlama ekibinin de katıldığı toplantıya, yetkili satıcılar büyük ilgi gösterdi. Katılımcılarla, ticari araç lastik pazarı 2016 yılı değerlendirmesi ve 2017 yılı hedeflerinin yanı sıra dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler ve lastik sektörünün geleceği hakkında da değerli bilgiler paylaşıldı. Ürün stantlarında yeni ürünlerden H01: Coach lastiklerinin de tanıtımı gerçekleşirken, diğer stantlarda kaplama teknolojileri, filo çözümleri ve bayi otomasyon sistemi hakkında detaylı bilgiler sunuldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ