www.autowritetr.com

Qiantu K50

Qiantu K50

402 gücünde elektrikli motorlu

Qiantu Motors K50 elektrikli spor coupe 2020’de Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilecek ve satılacak. CHiant’ın (Çinli otomotiv şirketi) sahip olduğu Çinli bir otomobil şirketi olan Qiantu, Mullen ile imzaladığı anlaşma sayesinde piyasaya sürülüyor.

Mullen, Kaliforniya merkezli, Amerikan bir araç üreticisi ve distribütörü. Mullen’ın Kuzey Amerika’da Qiantus’u yapmasını sağlamak, sonra onları Mullen’ın dağıtım ağlarını kullanarak satmayı amaçlayan Çinli firma, bir ilki gerçekleştirdi. 

Çinli bir şirket, ABD’de kendileri için bir şeyler üretmek için bir Amerikan şirketi ile sözleşme imzaladı. Bu normalde tersi olur. Üretim için belirli bir tesis tanımlanmadı, ancak Mullen’ın New Moreno, Kaliforniya’daki gelecekteki tesisi olacağı düşünülüyor.

 Qiantu K50sports car en azından devletten satın alınabilecek durumda. Qiantu, iki elektrik motorundan gelen güçle 402 beygir gücünün devrede olacağını söyledi. 62 mil / saat’e hızlanma 4.6 saniyede yapılır ve 124 mil / saat hıza sahiptir. 78 kWh kapasiteli bir akü paketi kullanılacak ve şarj başına yaklaşık 236 mil elektrikli motor kullanılabiliyor. K50, alüminyum bir çerçeve ve karbon fiber gövde kapakları kullanıyor ve bu arabanın oldukça pahalı olacağına inanmamızı sağlıyor. Mullen, Amerikan kaynaklı parçaların ve ithal montaj için hazır bileşenlerin bir karışımının kullanılması nedeniyle “beklenmedik şekilde uygun maliyetli” olduğunu iddia ediyor. Qiantu’ya dev bir Lego gönderiyor gibi geliyor.Araba son montaj için Mullen’a geçti, yani demonte parçalar birbirine bağlanacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org