QR kod teknolojisi S&S Motors’da

QR kod teknolojisi S&S Motors’da
  • Güncel
  • 26 Aralık 2014 09:32
  • 1.562

S&S Motors, QR Kod Teknolojisiyle Otomobillerini İnsansız Tanıtıyor!

S&S Motors’dan TeknolojikTanıtım Atağı!
Türkiye’deki resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının lider temsilcisi S&S Motors, teknolojik açıdan gerçekleştirdiği atılımlarla da müşterilerine en iyi ve hızlı hizmeti sunmayı hedefliyor. Hali hazırda otomotiv sektöründe kullanılmak üzere geliştirilen QR Kod teknolojisini ülkemizde lüks kurumsal 2. el pazarında ilk kullanmaya başlayan firma olarak ön plana çıkan S&S Motors, bu teknolojiyle stoklarında yer alan tüm modelleri incelemeye gelen müşterilerine hızlı ve eksiksiz bilgilendirme sağlayarak fark yaratıyor. Otomobillerin her şeyiyle son teknolojiyle donatıldığı bir dönemde Türkiye’de müşteri bilgilendirmelerinin yeni nesil teknolojiden oldukça uzak biçimde yapıldığına dikkat çeken S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, “Türkiye’de QR kod teknolojisini otomotiv sektöründe satış ağına entegre eden ilk firmalardan biri olduk. Bu noktada showroomlarımıza gelen müşterilerimiz, arzu ettikleri araçların detaylı bilgilerine global bir teknoloji avantajıyla erişim sağlayarak yerinde deneyimleyerek öğrenebiliyor” açıklamasını yaptı.
Uzman kadrosu ve kurumsal altyapısıyla “SuperCars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcisi S&S Motor, stoklarındaki araçları QR kod teknolojisiyle müşterilerine insansız olarak tanıtmaya başladı. İlk olarak hali hazırda otomotiv sektörü için geliştirilen ve daha sonra çok farklı sektörlerde de kullanılmaya başlanan QR (QuickResponse) teknolojisini ülkemizde lüks kurumsal 2. el pazarında ilk kez kullanmaya başlayan S&S Motors, müşterilerine daha hızlı ve modern bir bilgilendirme süreci sunabilmesiyle ön plana çıkıyor. S&S Motors’un stoklarında yer alan tüm araçların artık ön camlarında QR kod teknolojili etiketlere yer verdiklerine dikkat çeken S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, tanıtım föyleri gibi çevrecilikten uzak demode tanıtım formatlarının artık her biri modern teknoloji üssü olan otomobillerin tanıtımı için uygun olmadığını da vurguladı.
Albayrak, “Yaptığımız teknoloji yatırımıyla müşterilerinin akıllı telefonlarıyla QR kodu taratarakilgilendikleri araçlara ait tüm bilgilere (model yılı, fiyat, teknik bilgiler vb) teknoloji farkıyla erişmelerini sağlıyoruz” dedi. Ferhat Albayrak, satış temsilcilerinin de işini kolaylaştıran bu teknolojinin müşterileri tarafından övgüyle kabul gördüğünü dile getirirken,S&S Motors’da satışa sunulan araçların üzerindeki bir QR kodu kullanabilmek içinmüşterilerinin sadece tablet veya akıllı cep telefonlarına uygun QR kod okuyucu uygulamasını indirmelerinin yeterli olduğunu belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org