RENAULT Diyalog

RENAULT Diyalog

Müşteri Hizmetlerine Yeni Yatırım:

  • Renault MAİS, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımak üzere yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda kurulan Renault Diyalog, müşterilerine sesli hizmetlerden sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunuyor.
  • Renault MAİS, gelişen teknolojiye paralel hizmetlerinin dijitalleştiği bir dönüşüm yaşıyor.
  • Renault Diyalog, sistemde kayıtlı müşterisini herhangi bir doğrulamaya gerek kalmadan tanıyarak ismi ile hitap ediyor. Ayrıca müşterilerinin ses tonunu analiz edebiliyor.
  • Renault Diyalog; Diyalog Merkezi, Renault Yardım, Şikayet Yönetim Ekibi, Renault Arıyor&Dinliyor ve Sosyal Medya&Dijital Kanal birimlerinden oluşuyor.
  • Renault Diyalog, Ekim 2018’de Avrupa’nın en köklü ve en geniş katılımlı uluslararası yarışması olan ECCCSA’da ‘’En İyi Çağrı Merkezi’’ dalında Bronz Madalyanın sahibi oldu.
  • Renault MAİS’in, dijital yatırımları arasında yer alan mobil aplikasyon ‘Renault Port’ ve ‘Renault Yardım-cı’ platformu ile müşteri hizmet kalitesini ve hızını günden güne geliştiriyor.

Renault MAİS, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımak üzere kurduğu Renault Diyalog ile sesli hizmetlerden sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunuyor.

Diyalog İletişim Hattı, kaza ve arıza gibi durumlarda anlık müdahale hizmeti sunan Renault Yardım, tüm başvuru ve taleplerin değerlendirildiği Şikayet Yönetim Ekibi, kalite ve memnuniyet kontrol aramalarının yapıldığı Renault Dinliyor’un yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Kanallar ekibi ile kesintisiz hizmet veriyor. Renault Diyalog; gelen çağrıların yüzde 90’ının ilk 20 saniyede yanıtlandığı ve sistemde kayıtlı müşterisini herhangi bir doğrulamaya gerek kalmadan tanıyarak ismi ile hitap ediyor. Ayrıca Sestek yazılımı sayesinde müşterilerin duygu durumunu ses tonlarındaki titreşim ve desibel artışını göz önünde bulundurarak analiz ediliyor ve konuşma, metin haline getirilerek raporlama sürecine katkı sağlanıyor.

Renault&Dacia Diyalog, kurulduktan kısa bir süre sonra önemli bir ödül kazandı. Merkez, Ekim 2018’de Avrupa’nın en köklü ve en geniş katılımlı uluslararası yarışması olan ECCCSA’da ‘’En İyi Çağrı Merkezi’’ dalında Bronz Madalyanın sahibi oldu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org