ROVER 200: Beyaz İnci

ROVER 200: Beyaz İnci

2014 Mayıs ayından beri ROVER 200 serisine sahip MURAT SÜPÜRGECİ, bu markanın bir başka tutkunu.

Aracını standart ROVER 200 olarak alan ancak sonrasında LEVENT ÜNAL’la tanışmasından sonra yaptığı modifikasyonlarla aracını MG ZR ye çevirmiş.

Marka ile tanışmasını aynı iş yerinde çalışan bir arkadaşının sebep olduğunu, arkadaşının 216 serisi aracına bindikten sonra markada karar kıldığını ifade ediyor.Aracını 55.000 km de Ankara’da bir galeriden aldığını,önce ki sahibinin de kapalı garaj da aracı muhafaza ettiğini kendisininde yine aynı şekilde aracı kapalı garajda muhafaza ettiğini belirtiyor.
Araç sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi duruyor.Bu aracın 98 model olduğuna inanmak gerçekten çok zor. Bu marka tutkunu arkadaşlarının iddialarına göre Türkiye’de ki, en temiz ROVER’ lardan biri bu otomobil.

Bunda tabi aracın kapalı garaj da kalmasının bir faktör olduğu gibi sahibinin de, seramik boya korumasının da etkisi olduğunu görmek mümkün.Ayrıca, aracın tamamen keyif amaçlı kullanıldığını belirtmek gerekiyor.

Aracını 6 ay boyunca standart görünümle kullandığını ancak LEVENT ÜNAL’la tanışmasının ardından, markanın diğer temsilcisi MG ye dönüştürme fikrini 2 yıl süresince hayata geçiriyorlar. Araca uygulanan modifikasyonlardan kısaca bahsedilirse: Komple MG ZR Body kit, Ön ve arka tampon MG ZR, iç döşeme kumaş deri karışımı ROVER streewise spor koltuklar, Standart 1.4 103 beygirlik motor yerine 1.8 VVC 145 beygirlik motor, BMC karbon açık hava filtresi. MG ZR 160 17 inç fabrika çıkışı alüminyum alaşımlı jantlar, MG ZR direksiyon simidi, ROVER 25 yan aynalar, MG F iç dikiz aynası. Bu işlemler Ankara RMG ve İstanbul Umut oto da % 90 orjinal parçalarla gerçekleştirilmiş.Yapılan modifikasyonların ardından araç tamamen farklı bir görünüme kavuşmuş.
50 yaşında ve 1 çocuk babası olan Murat SÜPÜRGECİ, Ankara’da yaşıyor.Türk Japon Vakfın da çalışan Murat SÜPÜRGECİ tam bir müzik tutkunu. Bu tutkusunu otomobilindeki müzik sistemine de yansıtmış. Kısacası bu otomobile hayli emek ve para harcanmış.O kendi tabiri ile BEYAZ İNCİ si ile mutlu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org