SEMİH YALMAN’dan HAYAL ET Kİ OL!

SEMİH YALMAN’dan HAYAL ET Kİ OL!

Çünkü hayalin kadarsın ve hayalin olacaksın…

İnsanda hayal kurma yetisini tekrar harekete geçirmek amacıyla kurulan Dreamstalk A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Semih Yalman’ın Destek Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı “Hayal Et Ki Ol” raflardaki yerini aldı. Hayalini eyleme geçiremeyenler ve hayal kuramayanlar için ipuçlarının yer aldığı kitapta; aynı zamanda algı stratejisti, akademisyen, yazar, müzisyen ve yoga hocası da olan Semih Yalman, okuyucularına kendi bilgi birikimi ve tecrübelerini aktararak bir yol haritası çiziyor.

“Sakal”, “Manevi”, “Bugün Markanıza Bir Bakın” adlı çok satan kitapların da yazarı olan Semih Yalman, Dreamstalk ekibiyle birlikte üniversite ve liselerde yaptığı yüzlerce hayal konferansında ulaştığı 5 milyon gencin hayallerine köprü olarak, edindiği özel deneyimle kaleme aldığı bu kitabını yaşanmış örneklerle zenginleştiriyor. Keyifli söyleşiler ve pratik egzersizlerle dolu “Hayal Etki Ol” kolay okunur, akıcı diliyle de okuru keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Kitabında hayal kurmayı hayatımızın bir parçası haline nasıl getireceğimizin yollarını anlatan yazar Semih Yalman, hayal kurabilmenin bireyler ve kurumlar açısından hayati önem taşıdığının özellikle altını çiziyor ve: “Hayal ne? Hayalin ne? Hayalin yok mu? Hayalin var ama mı? sorularından yola çıkarak hazırladığım Hayal Et Ki Ol kitabını, hayallerini eyleme geçiremeyenlerin ne yapmaları gerektiği hakkında bir reçete olarak düşünebiliriz. Bu kitapla okurların ne diploma, ne çevre, ne de para insanın sadece ve sadece hayali kadar olduğunun, hayal olmazsa geleceğin gelemeyeceğinin farkına varmalarını sağlamak amacındayım. Dünyadaki var oluş sebeplerimizden biri de hayal kurabilme potansiyelimizdir. Unutmayın ki tarih her zaman hayalperestleri yazmıştır. Bu yüzden herkes hayali kadardır” diyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.dreamstalk.org

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ