SEVENFRIDAY “V” SERİSİ;

SEVENFRIDAY “V” SERİSİ;

BİR SAATTEN ÇOK DAHA FAZLASI…

Endüstriden ilham alan tasarımları ile saat severlerin modern gözdesi SEVENFRIDAY, yeni “V” serisi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Aksesuarın çok ötesinde bir yaşam stilini temsil eden SEVENFRIDAY, M ve P serilerinin en başarılı özelliklerinin yeniden yorumlanmasıyla geliştirilen devrimsel nitelikli yeni V serisini hayata geçiriyor. Modern ve dengeli çizgileri ile “V” serisi SEVENFRIDAY’in reformist teknolojilerini saat severlerin beğenisine sunuyor.

Tasarımlarında Endüstriyel yansımalardan ilham alan SEVENFRIDAY, V serisinde yeni 11,3 mm kasa dizaynı, hızlı kayış değiştirici ve saatin orijinalliğini teyit eden NFC özellikleri ile mekanizmayı yalnızca saat olmaktan çıkarıyor, bir yaşam tarzına dönüştürüyor.

Açık denge çarkı mekanizmasına sahip V serisi, Galvanik oyulmuş ve cilalanmış plakalarla 4 seviyeli kadran yapısı, paslanmaz çelik kasası ve 120° açıklığında saat okuma aralığıyla tasarım ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Sertleştirilmiş antirefle özellikli kubbeli mineral camları ile 3 ATM basınca kadar suya dayanıklı olan SEVENFRIDAY V serisi, mat yumuşak dana derisi kayış ile kombinlenen spor dikişleri ile yüksek bir zevk ve gustoyu yansıtıyor.

SEVENFRIDAY’in yeni kasa V serisi ile hayata geçirdiği NFC çipleri, mobil aplikasyon ile kullanıcılara saatin orijinelliğini test etme imkanı verirken, SEVENFRIDAY sistemine kaydedilen saatler satış sonrası hizmetlerde de avantajlar sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ