www.autowritetr.com

‘Siber saldırı’ ikinci el araç satışını vurdu

‘Siber saldırı’ ikinci el araç satışını vurdu
  • Güncel
  • 26 Aralık 2015 09:43
  • 1.484

Türkiye Noterler Birliği, 24 Aralık’ta gerçekleştirilen ikinci el araç satış işlemleri sırasında zaman zaman yavaşlamalar yaşandığı ancak diğer noterlik işlemlerinde bir kesinti olmadığı bildirildi.

AA İSTANBUL

Türkiye Noterler Birliği, Türkiye’deki İnternet sitelerine yönelik gerçekleştirilen ve dün bazı kamu kurumları ile bankaları etkisi altına alan siber saldırılarla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“24 Aralık 2015 tarihinde noterliklerde gerçekleştirilen ikinci el araç satış işlemleri sırasında zaman zaman yavaşlamalar yaşanmış, ancak diğer noterlik işlemlerinde bir kesinti olmamıştır. Noterliklerde gerçekleştirilen ikinci el araç satış işlemleri, Emniyet Genel Müdürlüğü, Gelir İdaresi Başkanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü ile araç muayene istasyonları gibi birbirine bağlı, çoklu sistemler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Söz konusu yavaşlama, bu sistemlerden birinde yaşanan veri aktarımı ile ilgili teknik bir sorundan kaynaklanmıştır. Bunun dışında, Noterlik Bilgi Sistemi normal işleyişine sorunsuz olarak devam etmiştir.”

Muhabir: Eda Fatma Topçu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
© 2004 KURULUŞ // AutoWriteTR / Mail: [email protected] / Tel : 0212 654 45 81 / Adres: 100. YIL Mah. 2254 Sokak No: 11 H Blok Kat: 2 D:221 OTO CENTER Bağcılar-İstanbul

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org