S&S Motor, 1 Milyonluk TL’lik Mercedes G Serisi’ni Yeni Sahibine Teslim Etti!

S&S Motor, 1 Milyonluk TL’lik Mercedes G Serisi’ni  Yeni Sahibine Teslim Etti!

S&S Motors, Sene Başından Bu Yana 91 Adet Lüks Arazi Aracı Satışı Gerçekleştirdi!

Türkiye’deki resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının lider temsilcisi S&S Motors, lüks spor otomobiller kadar farklı markalara ait arazi aracı satışlarıyla da pazardaki etkinliğini sürdürmeye devam ediyor. 2014 başından bu yana toplam 91 adet farklı sınıflardan lüks arazi aracı ve SUV’u müşterilerine teslim eden S&S Motors, son olarak Ekim ayında 1 milyon TL’yi aşkın fiyatlı 544 HP’lik Mercedes G63 AMG’yi sahibine teslim etti. S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, “Bu sene 35. yaşını kutlayan G Serisi, zaman içinde az miktarda değişim gösterse de gerek tasarım gerek kabiliyetleri bakımından 2. elde özellikle en çok aranan ve değeri kesinlikle azalmayan modellerin başında geliyor” açıklamasını yaptı.
Uzman kadrosu ve kurumsal altyapısıyla resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcisi S&S Motor, spor otomobiller kadar lüks arazi aracı satışlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2014 başından bu yana toplam 91 adet farklı sınıflardan lüks arazi aracı ve SUV’u müşterilerine teslim eden S&S Motors, son olarak Ekim ayında 1 milyon TL’yi aşkın fiyatlı Mercedes G63 AMG’yi yeni sahibine teslim etti.
Mercedes G-Serisi -1
2014 yılında toplam 10 adet G Serisi satışı gerçekleştirdiklerini de belirten S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, “Bu sene 35. yaşını kutlayan G Serisi, zaman içinde az miktarda değişim gösterse de gerek tasarım gerek kabiliyetleri bakımından 2. elde özellikle en çok aranan modellerin başında geliyor. Halen yeni çıkan pek çok farklı markanın modeli olmasına rağmen, pazarda özellikle 2011-2014 arası model yılına ait G Serisi’ne oldukça yüksek bir talep var. Biz de S&S Motors olarak Ekim ayı bitmeden 355 bin Euro değerinde yani 1 milyon TL’yi aşan fiyata sahip 544 HP’lik G63 AMG’yi yeni sahibine teslim ettik. Stoklarımızda mevcut bulunan 9 adet aracı sene sonuna kadar yeni sahiplerine teslim etmeyi amaçlıyoruz” açıklamasını yaptı.
S&S Motors Hakkında: Lüks kurumsal 2. araç pazarının öncü markası olarak yoluna devam eden S&S Motors, 1970’li yıllardan bu yana uzman ve deneyimli kadrosuyla güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük kurumsal ve köklü firmalarının araç portföylerini yöneten S&S Motors, resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının aynı zamanda ülkemizdeki lider temsilcisidir. İstanbul’da Fulya ve Etiler’de yer alan 2 showroom’uyla aynı zamanda iş, sanat ve spor dünyasının tanınmış simalarından oluşan müşteri portföyüne sahip S&S Motors, müşterilerini beklentilerinin üzerinde memnun edebilme ilkesiyle ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ