S&S Motors Ekim Ayına Hızlı Başladı,

  • 17 Ekim 2014
  • 1.226 kez görüntülendi.
S&S Motors Ekim Ayına Hızlı Başladı,

3 Adet Ferrari’yi Yeni Müşterilerine Teslim Etti!

S&S Motors’dan 625 Bin Euro’luk 458 Speciale
ve 549 Bin Euro’luk FF Teslimatı!

Türkiye’deki resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının lider temsilcisi S&S Motors, Ekim ayına spor otomobiller açısından hızlı bir giriş yaptı. Özellikle Ferrari markasının ikinci el pazarına hareketlilik kazandıran S&S Motors, Ekim ayının ilk yarısında toplam 3 adet Ferrari modelini yeni sahiplerine teslim etti. Ekim ayında 625 bin Euro’luk Ferrari 458 Speciale ve 549 bin Euro’luk Ferrari FF modellerinin satışını gerçekleştirdiklerini özellikle vurgulayan S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, “ Bayram tatillerinin bitişi ve özellikle okulların açılmasıyla hareketlenen lüks kurumsal ikinci el pazarında Ekim ayıyla itibaren ciddi bir hareketlilik başladı. Sene başından bu yana yaklaşık 10 ayda S&S Motors olarak toplam 8 Ferrari satışı gerçekleştirdik ve Ekim ayı ortası itibariyle özellikle çok önemli bir potansiyeli değerlendirme başarısı gösterdik. Başta Ferrari olmak üzere Porsche, Bentley ve Aston Martin markalı süper lüks spor otomobillere 2. elde özellikle talep artışı söz konusu” açıklamasını yaptı.
Uzman kadrosu ve kurumsal altyapısıyla “SuperCars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcisi S&S Motor, Ekim ayı ortası gelmeden 3 Ferrari modelini daha yeni müşterilerine teslim etti. Ekim ayında 625 bin Euro’luk Ferrari 458 Speciale ve 549 bin Euro’luk Ferrari FF modellerinin yanı sıra bir de Ferrari California modelini satma başarısı gösteren S&S Motors’un 2014 yılında lüks kurumsal 2. el pazarındaki toplam Ferrari satışı böylece 8 adete yükseldi.
S&S MotorsGenel Müdürü Ferhat Albayrak, “Bayram tatillerinin bitişi ve özellikle okulların açılmasıyla hareketlenen lüks kurumsal ikinci el pazarında Eylül ortasından itibaren ve Ekim ayı içinde güçlenerek ciddi bir hareketlilik başladı. Sene başından bu yana yaklaşık 10 ayda S&S Motors olarak toplam 8 adet Ferrari satarken, Ekim ayı ortası itibariyle özellikle çok önemli bir potansiyeli değerlendirme başarısı gösterdik. Başta Ferrari olmak üzere Porsche, Bentley ve Aston Martin markalı süper lüks spor otomobillere 2. elde özellikle talep artışı söz konusu” açıklamasını yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Hyundai Motor Grubu İnsansı Robot DAL-e’yi Tanıttı. Otomotiv devi Hyundai, son günlerdeki robot teknolojilerine olan...
Yeni Bir Yıl ve Yeni Bir Gelecek: Yeni Lotus Spor Otomobil Serisi Onaylandı Elise, Exige...
Nissan JUKE’un satış fiyatları 229 bin ile 349 bin lira arasında
5 ay sonra Türkiye’de, 5 milyon TL civarında fiyatla satılacak. 1913’TEN BU YANA “GÜZELLİK”İN PEŞİNDE...
YENİ PEUGEOT 208: YENİLİKÇİ VE GENÇ Peugeot 208’in direksiyonuna ilk defa oturduğum zaman dikkatimi ilk...
TOYOTAGAZOO Racing 2021 WRC Sezonunu Monte Carlo Zaferiyle Açtı   TOYOTA GAZOO Racing, hafta sonu...
Sanal pistlerde elde ettiği şampiyonluklarıyla adından söz ettiren ve simülasyondaki gücünü gerçek pistlere de taşıyarak...
Emre GÜLER yazdı… Konuya girmeden önce, masaya kartlarımı koymak istiyorum. Elektrikli araçlarla ilgili çok şey...
Alpine Cars, Renault Sport Cars (RSC) ve Renault Sport Racing (RSR), Alpine amiral gemisi altında...
İki üretici Instagram’da atıştı. Hidrojen yakıt hücrelerine “aptal hücre” diyen Elon MUSK’a meydan okudu. Jim...