S&S Motors’dan 2 pahallı teslimat

S&S Motors’dan 2 pahallı teslimat
  • Güncel
  • 2 Eylül 2014 03:08
  • 2.027

Lüks Kurumsal 2. Elde Pazar Hareketleniyor!

En Pahalı 5 Aracından 2’sini
Temmuz’da Sahiplerine Teslim Etti.

Türkiye’deki resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının lider temsilcisi S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, Temmuz ayında lüks otomobil pazarının gerileme gösterdiğini buna karşın kurumsal 2. el pazarında artan bir hareketlilik olduğunu dile getirdi. Temmuz ayında araç parklarındaki en pahalı 5 otomobilden 2’sini yeni sahiplerine teslim ettiklerini bunların içinde özellikle 740 bin Euro’luk Lamborghini Aventador’un zirvede yer aldığına dikkat çeken Albayrak, özellikle sırasıyla Porsche, Mercedes, BMW, Ferrari ve Audi markalı araçlara Temmuz-Ağustos döneminde oldukça yoğun ilgi olduğuna dikkat çekti.
S&S Motors-1
Uzman kadrosu ve kurumsal altyapısıyla “Super Cars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcisi S&S Motor’un Genel Müdürü Ferhat Albayrak, Temmuz ayında toplam pazarın bir önceki aya göre % 1.4 oranında daralırken lüks markaların bulunduğu pazarın üst bölümünün ise % 19.4 oranında daraldığına dikkat çekti. Temmuz ayı sonu itibariyle Türkiye’de binek otomobil pazarında 272 bin bin adetten fazla otomobil satıldığını ve bunun yaklaşık 31 bin adetinin lüks markaların satışlarının oluşturduğunu vurgulayan Albayrak, Eylül ayı itibariyle pazarın yine toparlanmasını beklediklerini ifade etti.
Lüks kurumsal 2. el pazarıyla ilgili görüşlerini de ifade eden S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, “Temmuz-Ağustos dönemlerinin ağırlıklı olarak tatil dönemi olması dolayısıyla genel durgunluğu olağan karşılıyoruz. İkinci el açısından da genel olarak bayram dönemine yakın haftalarda bir hareketlilik söz konusu oldu ama asıl haraketliliğin aslında pazarın lüks kurumsal ikinci el pazarında gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Özellikle pazara yeni giren modellerin varlığı lüks kurumsal 2. el pazarında hem arzı hem talebi tetikledi. Örneğin S&S Motors olarak bu dönemde özellikle Range Rover, Mercedes C-Serisi, BMW’nin daha küçük motorlu yeni modellerine oldukça yoğun talep oldu. Bunun dışında bizim açımızdan süper sporlar açısından önemli bir hareketlilik dikkat çekiyor. Geçtiğimiz ay, S&S Motors olarak 70’in üzerinde süper spor ve lüks kurumsal 2. el araç satışı gerçekleştirdik” açıklamasını yaptı.
740 Bin Euro’luk Lamborghini Avendator Sahibini Buldu!
S&S Motors olarak mevcut araç parklarında yer alan en pahalı 5 otomobilin 2 tanesini de Temmuz ayı içinde yeni müşterilerine teslim ettiklerini açıklayan Albayrak, “Bu araçlardan ilki 740 bin Euro’luk Lamborghini Aventador oldu. Bir diğeri ise 400 bin Euro’luk Porsche 911 Targa’ydı. Ayrıca Türkiye’de çok az bulunan 2 tane 300’er bin Euro’luk Audi RS6’yı da yeni sahipleriyle buluşturduk. S&S Motors olarak Temmuz ayında S&S Motors açısından en çok talep gören ve cirosal büyüklüğe erişen markalar sırasıyla Porsche, Mercedes, BMW, Ferrari ve Audi oldu. Ağustos ayı ise nispeten daha hareketli başladı, S&S Motors olarak günde yaklaşık olarak minimum 10 yeni araç, parkımıza dâhil oluyor. Asıl hareketliliğin ise Eylül ayı itibariyle hızlı biçimde gerçekleşmesini bekliyoruz, bu nedenle de şimdiden potansiyel gördüğümüz bu talebe göre hazırlanıyoruz” dedi.
S&S Motors Hakkında:
Lüks kurumsal 2. araç pazarının öncü markası olarak yoluna devam eden S&S Motors, 1970’li yıllardan bu yana uzman ve deneyimli kadrosuyla güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük kurumsal ve köklü firmalarının araç portföylerini yöneten S&S Motors, resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının aynı zamanda ülkemizdeki lider temsilcisidir. İstanbul’da Fulya ve Etiler’de yer alan 2 showroom’uyla aynı zamanda iş, sanat ve spor dünyasının tanınmış simalarından oluşan müşteri portföyüne sahip S&S Motors, müşterilerini beklentilerinin üzerinde memnun edebilme ilkesiyle ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org