www.autowritetr.com

STARMAXX Lastiklerinin iletişim ajansı REFLEKS oldu

STARMAXX Lastiklerinin iletişim ajansı REFLEKS oldu
  • Güncel
  • 1 Şubat 2016 10:56
  • 1.408 KEZ OKUNDU

Starmaxx’ın Stratejik İletişim Danışmanı Salt İletişim, Reklam Ajansı Refleks Oldu

Türkiye’nin köklü şirketlerinden AKO bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’de lastik sektörü içinde güçlü markaları arasında yer alan Starmaxx, yeni dönemde stratejik iletişim danışmanlığı konusunda hizmet partneri olarak Salt İletişim Grup’u, kreatif çalışmaları için de Refleks’i seçti.

AKO’nun önde gelen markalarından Starmaxx yeni dönemi iletişim çalışmaları için ajans konkurlarını tamamladı. Başarısını ülke sınırları dışına da taşıyan ve 100’den fazla ülkeye ihraç edilen Starmaxx’ın stratejik iletişim danışmanlığını, stratejik iletişim yönetimi, entegre pazarlama ve dijital iletişim alanlarında hizmet veren Salt İletişim Grup, kreatif çalışmalarını ise, “İletişimde Güçlü Refleksler” mottosu ile hareket eden, Refleks yürütecek.
Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşlarından AKO bünyesinde faaliyet gösteren Starmaxx, Türkiye’yi dünya kara yollarında da başarıyla temsil ediyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 100’ün üzerinde ülkede satışa sunulan Starmaxx, belirlediği vizyonu gereğince, özellikle zirai ve yol dışı ürün gruplarında dünya pazarlarında ilk 3 marka arasında yer almayı hedefliyor. Starmaxx, gelecek hedeflerine ulaşmak için önümüzdeki dönemde iletişim faaliyetleri ve kreatif süreçlerde yeni iş ortaklıklarıyla yoluna emin adımlarla devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org