STARPET’den Haftada 3 gün indirimli akaryakıt ürünleri!

STARPET’den Haftada 3 gün indirimli akaryakıt ürünleri!
  • Güncel
  • 8 Temmuz 2014 09:59
  • 1.504

Starpet’in akaryakıt ürünlerinde indirim kampanyası devam ediyor

Starpet’in İstanbullu sürücüler için düzenlediği yüzde 12’ye varan özel indirim kampanyası devam ediyor. Temmuz ayı boyunca Salı ve Cuma günleri Bakırköy, Esenler ve Sancaktepe’de bulunan Starpet istasyonlarına uğrayan sürücüler, akaryakıt ürünlerinde indirimlerden faydalanabiliyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet’in akaryakıt ürünlerindeki indirim kampanyası Temmuz ayında da sürüyor. İstanbullu sürücülere özel indirim kampanyasında, Temmuz ayı boyunca Salı ve Cuma günleri Bakırköy, Sancaktepe ve Esenler’deki Starpet istasyonlarına uğrayanlar yüzde 12’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Kampanyaya katılan Türkiye çapındaki tüm Starpet istasyonlarını öğrenmek için www.starpet.com.tr adresini ziyaret etmek ve “Kampanyalar” linkini tıklamak yeterli.

Koşulsuz memnuniyet
Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve eksiksiz hizmet üzerine yoğunlaşarak faaliyetlerini sürdürüyor. Temizlikten market hizmetine kadar, istasyonlarındaki tüm hizmetlerin yüzde 100 memnuniyet ilkesi doğrultusunda sunulduğu Starpet, TÜRKAK ve TSE Kalite Belgeleri’ne sahip bulunuyor.

Güvenle kullanılabilecek hijyenik tuvaletleri, ücretsiz çay-kahve servisi ve tüm istasyonlarda aynı kalitedeki akaryakıt ürünleri ile Starpet, çevreye ve insana saygı çerçevesinde hizmet vermeye devam ederken, sosyal sorumluluk projelerine de destek vererek kazanımlarını ülke çıkarları için kullanıyor.

Starpet İstanbul Esenler: Deka İstasyonu
Adres: Atışalanı Cad. No:31

Starpet İstanbul Sancaktepe: İkra İstasyonu
Adres: Fatih Mh. Yakacık Cd. No: 24 Ortadağ

Starpet İstanbul Bakırköy: Efemir Petrol İstasyonu
Adres: Şenlikköy Mah. Eski Edirne Asfaltı Sokak No: 11

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ