STİL SAHİBİ BABALARA!

STİL SAHİBİ BABALARA!

İlk aşkımız olan, hayatımızın en önemli erkeği babamızın özel günü “Babalar günü” geldi çattı.

Hayatınızın her anında güven duygusu ile varlığını hissettiren babanıza kalıcı ve özel bir hediye almak istiyorsanız Daniel Wellington saatler doğru tercihiniz olacak.
06.05.2015, İstanbul. Kaliteli ve şık ürünleriyle sevdikleriniz için en güzel hediye adresi olan Acarsoy Saat, Babalar Günü’nde de birbirinden farklı hediye alternatifleri sunuyor. Minimal ve şık saat tasarımları ile tüm dünyanın takip ettiği, 3 yılda 3 bin satış noktasına ulaşan ve 3 milyondan fazla satılan Daniel Wellington saatlerini acarsoysaat.com.tr sitesinden online satın alabilirsiniz. Acarsoy güvencesiyle Daniel Wellington saatlerini Acarsoy Saat ve Vakkorama Mağazalarını da ziyaret ederek babanıza ne kadar özel olduğunu bir kez daha hatırlatabilirsiniz.
Dünyanın Beğenisini Kazanan Saat Markası Türkiye’de
1950’li yıllarda başlayan İskandinav minimalizm hareketini benimseyen ve tasarımı herkes için erişilebilir kılma anlayışıyla doğan marka Daniel Wellington; sadece estetik kaygılar değil, fonksiyonellik ve insani değerleri de ön plana çıkarıyor. İskandinav minimalizmini bir kimlik olarak benimseyen Daniel Wellington; modernliği ve işlevselliği de içinde barındırıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ