www.autowritetr.com

Titanyum Gücündeki “Castrol EDGE SUPERCAR”

Titanyum Gücündeki “Castrol EDGE SUPERCAR”

Game of Thrones’un “Dağ”ı Titanyum Gücündeki “Castrol EDGE SUPERCAR”ı Tanıttı!

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol, Titanium FST teknolojisiyle geliştirilmiş, şimdiye kadar ürettiği en güçlü motor yağı olan “Castrol EDGE” serisinin “SUPERCAR” ürününü İstanbul’da düzenlenen görkemli lansman ile tanıttı. Dünyanın en güçlü adamlarından biri olarak da bilinen, Game of Thrones’un ‘en cüsseli’ karakteri The Mountain’i (Dağ) canlandıran 2.06 metrelik ve 190 kg’lik Thor Björnnson’un da katıldığı özel tanıtım toplantısı renkli görüntülere sahne oldu.
Dünyanın lider ve öncü madeni yağ üreticilerinden Castrol, Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiş, şimdiye kadar ürettiği en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE serisinin “SUPERCAR” ürününü Türkiye’de görücüye çıkardı. İstanbul’da düzenlenen tanıtım toplantısı, Game of Thrones’un The Mountain (Dağ) lakaplı karakteri Thor Björnnson ile yüksek performanslı otomobillerde kullanılmak üzere dünyanın önde gelen süper otomobil üreticileri tarafından onaylı Castrol EDGE SUPERCAR’ı bir araya getirerek tam bir güç gösterisine sahne oldu.
Castrol’ün ürün teknolojisinde geldiği noktanın 117 yıllık rekorlarla pekişmiş bir tarihçeye dayandığını belirten Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Kamuran Yazganoğlu, “Castrol’ün şimdiye kadar ürettiği en güçlü motor yağı Castrol EDGE serisinin süper otomobillerde test edilmiş “SUPERCAR” ürününün tanıtımı için Thor Björnnson’dan daha güçlü bir partner düşünemezdik. Bu iki güç sembolü arasında sınırları zorlamak, maksimum performans ve titanyum gücü gibi gerçekten dikkat çekici kesişmeler var. Thor’un ulaştığı insanüstü gücünün arkasında kendisinin de hep bahsettiği gibi durmadan en iyisi olmak için çalışmak yer alıyor. Castrol olarak bizim de bugün sahip olduğumuz Titanyum gücünün arkasında başarılarla dolu 117 yıllık bir Castrol mirası yükseliyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org