TOSFED’de ÇEKER dönemi BİTTİ

TOSFED’de ÇEKER dönemi BİTTİ

METİN ÇEKER’in VEDA Yazısı

Değerli Dostlarım,

06 Ekim 2015 tarihli Tahkim Kurulu kararı ile almış olduğum 18 aylık hak mahrumiyeti cezası ile çok sevdiğim ve emek verdiğim otomobil sporlarında federasyon başkanlığım ve yöneticiliğim sona ermiş bulunmaktadır. Bu tarihe kadar tüm baskılara ve tehditlere rağmen, beş kuruş maddi destek almadan sizlerin sayesinde üstlenmiş olduğum sportif sorumluluğu yerine getirdim.
Maalesef içinde bulunduğumuz dönemde, sportif mevzuatlarda bağımsız spor federasyonu adıyla yapılan düzenlemeler sonucunda, Federasyon başkanları ve yönetimlerinin seçilmiş olmalarının veya ibra edilmiş olmalarının hiçbir önemi kalmamıştır. Atananların kararları ile sporun yönetilmesi sonucunda; “Sporu” sporcusu, görevlisi veya kulübü değil, siyasiler yönetmektedir.

Haksız verilmiş olan bu karar ile hukuksal anlamda mücadele etmeye devam edeceğim. İnanıyorum ki uzun da sürse bir gün bu haksız karar da tıpkı günümüzdeki diğer kararlar gibi değişecektir.

Beraber çalıştığımız dönemde tarafıma göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde içerisinde, federasyon çalışan personeli ile birlikte Yönetim kurulumuz sizleri önümüzdeki 60 günlük süreçte olağanüstü genel kurula davet edecek ve sporun gereklerini bu dönemde en iyi şekilde yerine getirecektir.

Ben de bundan sonra her zaman olduğum gibi Metin abiniz olmaya devam edeceğim.

Teşekkürlerimle
Metin Çeker

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org