www.autowritetr.com

TOYOTA,FELİS ÖDÜLLERİ’NDE “HİBRİT İLETİŞİM ÇALIŞMALARI” İLE BİRİNCİLİK KAZANDI

TOYOTA,FELİS ÖDÜLLERİ’NDE “HİBRİT İLETİŞİM ÇALIŞMALARI” İLE BİRİNCİLİK KAZANDI
  • Güncel
  • 27 Kasım 2015 15:02
  • 1.383

Toyota, MediaCat dergisi tarafından 2006 yılından bu yana düzenlenen “MediaCatFelisÖdülleri”ninMedya – Otomotiv, Otomotiv Ürünleri ve Akaryakıt kategorisinde“Hybrid Sessiz Yayın” projesi ile birincilik ödülüne layık görüldü.

10’uncusu gerçekleştirilen yarışmadabirincilik getiren “Toyota Hybrid Sessiz Yayın” projesi,Universal McCann tarafından 2015 yılı içindeki hibrit iletişim çalışmalarının bir parçası olarakhazırlandı.
Reklam endüstrisinde medya planlamanın önemini ve reklamın başarısındaki rolünü vurgulamak amacıyla, her sene uzman jüri tarafından değerlendirilen başarılı çalışmalar “Felis Ödülleri” kapsamında ödüllendiriliyor.
Pazarlama iletişim alanında, en önemli ve prestijli ödüller arasında yer alan MediaCatFelis Ödüllerinde birinciliğe uzanan Toyota, 2015 yılını “hibrit yılı” olarak ilan etmiş ve hibrit bilincinin toplumda artması için çok yönlü çalışmalar yapmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
© 2004 KURULUŞ // AutoWriteTR / Mail: [email protected] / Tel : 0212 654 45 81 / Adres: 100. YIL Mah. 2254 Sokak No: 11 H Blok Kat: 2 D:221 OTO CENTER Bağcılar-İstanbul

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org