Türkiye’de Yılın Otomobili: SKODA Superb

Türkiye’de Yılın Otomobili: SKODA Superb
  • Güncel
  • 20 Nisan 2016 08:49
  • 2.586

Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin ilk seçimi SKODA Superb oldu.

Sabah Gazetesi yazarı Ufuk SANDIK, Otomobil Gazetecisi Okan ALTAN ve Dünya Gazetesi yazarı Gültekin KARA’nın organizasyonunda; OTOMOTİV GAZETECİLERİ DERNEĞİ’nin ilk seçimi yapıldı.
Message İLETİŞİM Taçnur AYDIN, Cem ÜLKER, Eray KINAY, Fatih YURDATAPAN ve Nilgün KOZGÜL, DDF’den Derya POYRAZ, Capital Events’den Kerem OBA’nın katkıları ile PPG, BRIDGESTONE ve İstanbul Park’ın sponsorluğunda Kozyatağı Sheraton Otel’de düzenlenen geceye; Türkiye Otomotiv Gazetecileri ile Türk Otomotiv sektörünün önde gelen yöneticileri katıldı.

IMG_5522
IMG_5541
IMG_5558
IMG_5547

2016 senesinin başında ilk olarak başlatılan TÜRKİYE’de YILIN OTOMOBİLİ seçimleri, ilk önce 22 aracın istanbul Park’da deneme sürüşü ile başladı. Sonrasında 22 araç 7 finaliste çekildi.
Dün akşam Kozyatağı Sheraton Otel’de yapılan son seçim ile 64 OTOMOTİV GAZETECİSİ’nin oylamasıyla, 7 aday markanın arasından SKODA Superb, 3080 puan alarak birinci oldu.
Oyların açılmaya başladığı andan itibaren OPEL Astra ile çekişen SKODA Superb, daha sonraki oylarla FIAT EGEA ile, de rekabete girdi.

Ahmet Celik, Emre Ozpeynirci, Volkan Demirkusak, Ufuk Sandik, Levent Koprulu, Mete Tansu, Hirant Kasapoglu
Yuce Auto Skoda Genel Muduru Tolga Senyucel
Yuce Auto Skoda Genel Muduru Tolga Senyucel-2

Gecenin sonunda SKODA Superb TÜRKİYE’de YILIN OTOMOBİLİ Seçildi.
gecenin en dikkat çeken finalisti ise, VOLVO XC90 oldu.
Finalistler arasında kıran kırana bir rekabetin yaşandığını belirten Sandık, “Yılın Otomobili 64 otomotiv uzmanı gazetecinin oylarıyla seçildi. Otomobilleri değerlendirirken, fiyat-donanım, tasarım, inovasyon, motor, yol tutuş gibi konuları göz önünde tutuyoruz. Yani dünyadaki otomotiv gazetecileri bir otomobili nasıl değerlendiriyorsa, biz de profesyonel gözle değerlendirmemizi yaptık. Bu bizim kırmızı çizgimiz” diye konuştu.
Sandık, OGD’nin ana kuruluş amacında da yer alan tüketiciyi bilgilendirme misyonunun bir parçası olan yılın otomobili seçiminin, tüketicinin otomobil tercihinde önemli bir rol oynayacağına inandığını da sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org