VOLKSWAGEN ID3 Makyajlandı! (daha Türkiye’ye gelmeden)

VOLKSWAGEN ID3 Makyajlandı! (daha Türkiye’ye gelmeden)

Volkswagen, elektrikli hatchback ailesi hatchback’in yazılımı ve iç kalitesiyle ilgili iyi duyurulan sorunlara tepki olarak piyasaya planlanandan daha erken getirilen, merakla beklenen makyajlı ID 3’ü tanıttı. 

Volkswagen CEO’su Thomas Schäfer geçen yıl Ekim ayında Autocar’a verdiği demeçte , tıknaz revizyonlar , Volkswagen ID 3’ün “kalite, malzemeler ve sistem kararlılığı açısından önemli ve fark edilir bir ilerleme kaydettiği” anlamına geliyor ve ekliyor: “Kimliği çok dikkatli bir şekilde dinledik. 3 topluluk. [Güncellenen ID 3], Volkswagen markasının vaatlerini yerine getiren bir otomobil.” 

En önemlisi, ID 3 artık karmaşıklığı azaltmayı ve daha sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlayan revize edilmiş menülerle Volkswagen’in en son nesil ID yazılım paketini içeriyor. 

Daha önce takılan 10,0 inçlik birimin yerine 12,0 inçlik bir merkezi dokunmatik ekranda görüntülenir. İsteğe bağlı bulut tabanlı konuşma tanıma sistemi, daha hızlı tepki süreleri sağlayacak şekilde yükseltilirken, baş üstü ekranı artık ilk olarak Volkswagen ID 4’te görülen artırılmış gerçeklik işlevlerini destekliyor . 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ