Volvo Cars Yeni V60 Cross Country’i Sunar

Volvo Cars Yeni V60 Cross Country’i Sunar

Tüm yollara, tüm hava koşullarına uygun, dayanıklı tasarım

• V60’ın spor sürüş hissiyatına ek olarak “dilediğin yere gidebilme” özelliği
• Volvo’nun beğenilen Cross Country ürün serisinin genişlemesi
• Kuzey Amerika’daki büyüme planı için önemli bir ürün
Volvo Cars, 2014’ün Kasım ayında, başarılı sportswagon’unun uzun zamandır beklenen Cross Country versiyonunu piyasaya sundu.
Volvo Cars Ürün Stratejisi ve Model Ailesi Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı LexKerssemakers “Üçüncü gerçek Cross Country modelini ürün portföyümüze eklemekten mutluluk duyduk. Dinamik tasarımın, dayanıklılık özellikleri ile bir araya gelmesi V60 Cross Country’i sınıfında ayrı bir yere koyuyor” diyor.
Miras
Cross Country markası köklü ve seçkin bir mirasa sahip. Volvo Cars, 1997 senesinde ilk V70 Cross Country’i sunduğu zaman sürücülerin hayallerini yakalayan, tamamıyla yeni bir otomobil deneyimi yarattı ve o tarihten itibaren vagon otomobiller için artırılmış all-road özellikleri ve tasarımı sunan ilk seçkin marka oldu.
Volvo’nun İskandinav mirasını, doğa ve macera sevgisini yansıtan V60 Cross Country, her iki dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiriyor – Yeni ufukları keşfetme özgürlüğü ile birlikte, sportif, bağlı ama konforlu bir sürüş deneyimi.
Sportif Yetenekler
LexKerssemakers, “V60 ile kıyaslandığı zaman yerden yüksekliği 60mm daha fazla olan Cross Country’nin sağlam yapısı, viraj çekiş kontrolü ve güç aktarım teknolojisiyle bir araya geldiği zaman zorlu yollarda bile benzersiz bir kontrol sunuyor. V60 Cross Country, dayanıklılığın en saf halinde, maceracı bir yaşam tarzını mümkün kılan, gerçek bir kaçış otomobili” diye ekliyor.
V60 Cross Country, taşlı ve bozuk yollarda koruma sağlayan, yol gürültüsünü azaltan, off-road estetiğine ve konfora sahip yüksek profilli lastikler, 18 ve 19 inçlik Cross Country jantlar sunuyor.
Dayanıklı bireysel tasarım
Cross Country konseptinin merkezinde her yere gidebilme özelliği ve sağlam tasarım yer alıyor. Aktif bir yaşam tarzına sahip, bozuk yolu asfalta tercih eden, her ikisinin de kolaylıkla üstesinden gelenlere hitap ediyor. Bu V60’ın otomobilin maceracı doğasını açıkça artıran tasarımından kaynaklanıyor. Artırılmış yerden yükseklik, koruyucu ön ve arka koruma panelleri, yan koruma panelleri ve çamurluk genişleticiler ile V60 Cross Country güçlü doğasına uygun kaslı bir görünüm sergilerken, diğer yandan entegre egzoz borusu uçları onun karanlık sportif yanını yansıtıyor. V60 Cross Country, güçlü dış görünümü tamamlamak üzere özel kahverengi dikişli deri spor koltuklarla lanse edilecek. Öte yandan yeni iki tonlu deri döşemeler ise 2015’in başlarında Avrupa Birliği ve diğer ülkelerle birlikte sunulacak.
Güç aktarım sistemleri
İlk V60 Cross Country otomobiller, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ya, Volvo’nun ikonik 5 silindirli 250 beygir gücündeki benzinli motoru, dört çekiş ve otomatik transmisyon özelliği ile sunulacaklar.
Drive-E Gücü
V60 Cross Country’nin 2015’in başlarında hazır olacak, yeni, sınıfının lideri Drive-E dört silindirli dizel ve benzinli motorları Önden Çekişli sınıfın baz motoru olurken, 5 silindirli D4 ise Dört Çekişli sınıfa güç sağlıyor olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org