VOLVO Simülatörü

VOLVO Simülatörü

Volvo Cars yeni nesil otomobilleri için dünyanın en gelişmiş şasi simülatörünü kullanıyor

Volvo Cars, yeni nesil otomobillerini geliştirmek için dünyanın en ileri seviyedeki Vi-Grade şasi simülatörünü kullanan ilk premium otomobil üreticisi oldu -aynı ekipman Ferrari ve Porsche tarafından da kullanılıyor- Simulatörü izlemek için linki tıklayınya da aşağıdaki videoyu izleyin
Simulatör, Almanya’nın meşhur Nürburging pisti ve Volvo Cars’ın İsveç’teki gizli tesislerinde yer alan test pistleri gibi heyecan verici görsellikler sunuyor. Bu simulatör, Volvo Cars’ayüksek hız dengesi, balans ve bireysel sürüş modu ayarları üzerinde çalışırken çok erken aşamada geliştirmeler yapmasına imkân tanıyor ve böylelikle tepkisi daha yüksek, daha ödüllendirici ve daha keyifli sürüşe sahip otomobiller geliştirmesini sağlıyor.
Kontrolü sağlamak
Volvo Cars Ar-Ge’den Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Peter Mertens, “Volvo sürüş deneyimini yeniden tanımlamak için insana, teknolojiye ve tesislere önemli yatırımlar yaptık. Amacımız direksiyondaki kişiye tam kontrol, kolaylık ve ustalık sunmak. Sürüş deneyimini tüm Volvo modellerinde yükselteceğiz” diyor.
İsveçli otomobil üreticisisimülatörü, yüksek hız dengesi, balans ve bireysel sürüş modu ayarları üzerinde çalışırken çok erken aşamada geliştirmeler yapmak için kullanıyor. Simülasyonun kullanılması, gerçek bir sürücünün deneysel karar vermesi ile bilgisayar destekli objektif veri analizlerinin bir araya getirilmesini ve ayarların hızla test edilmesini sağlıyor.
Dr. Mertens, Volvo Cars içinbu gelişmenin sürüş deneyimi alanında yeni bir başlangıcı müjdelediğini söylüyor, “Geçtiğimiz dönemde, Ar-Ge ve ürün bileşenleri üzerine yapmış olduğumuz kritik yatırımlar bugün meyvelerini vermeye başladı. Tamamen yeni ölçeklenebilir ürün mimarisi (SPA), modüler güç aktarım programı ve en son şasi bileşenleri bu doğrultuda bir başlangıç noktası oluşturuyorlar”

168071_Chassis_Simulator

Yenilik yapma özgürlüğü
Dr. Mertens’e göre bu yeni simülatör, daha heyecanlı bir sürüş deneyimine imkan sağlayarak, konsept geliştirme aşamasında ve daha kısa zamanda yenilik yapma özgürlüğü sunuyor.
Volvo Cars Araç Dinamikleri Müdür Stefan Karlsson, “Bu simülatörün güzel yanı bize toplantı odasında grafiklerle ve sayılarla uğraşmak yerine hesaplama modellerini fiziksel deneyimleme ve sonuçları gerçek sürücülerle değerlendirme imkânı sunması” diyor; “Bu insan odaklı yaklaşımımızın bir başka göstergesi ve gerçekten DesignedAroundYou konseptine uygun bir sürüş deneyimi geliştirmek için bir mihenk taşı”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org