www.autowritetr.com

Volvo XC90 EUNCAP 2015’de Sınıfının En İyisi Seçildi

Volvo XC90 EUNCAP 2015’de Sınıfının En İyisi Seçildi
  • Güncel
  • 30 Ocak 2016
  • 1.173 KEZ OKUNDU

Volvo’nun çığır açan SUV’u XC90, SUV segmentini yeniden tanımlayan özelliklerinden dolayı bir kez daha takdir gördü ve hem “LargeOff-Road”, hem de “Genel Performans” kategorilerinde 2015 Yılı Sınıfının En İyisi ödülünü kazandı.

Volvo XC90, 2015 EUNCAP değerlendirmelerinde “Güvenlik Yardımı” kategorisinde yüzde 100 ve “Yolcu Koruma” kategorisinde yüzde 97’lik skorlar alarak genel klasmanda en yüksek performansı gösterdi. Bu başarı, Volvo Cars’ın yeni güvenlik sistemleri geliştirirken uyguladığı yenilikçi yaklaşımı yansıtıyor.

Yeni Volvo XC90
Volvo Cars Güvenlik Merkezi, Direktör Vekili, Jan Ivarsson, “Yaptığımız işlerin takdir edilmesi bizi mutlu ediyor. Volvo XC90, Volvo Cars’ın marka olarak vaat ettiği tüm niteliklere sahip, bu durum bizim hem aktif hem de pasif güvenlik sistemleri alanında sürdürdüğümüz liderliğimizin de önemli bir kanıtı. Vizyonumuz, 2020 yılında yeni bir Volvo otomobil içerisinde hiç kimsenin hayatını kaybetmemesi ya da ciddi olarak yaralanmaması; Volvo XC90’da yer alan en son güvenlik sistemleri ve yarı-otonom sürüş teknolojileri sayesinde bu hedefimize doğru hızla ilerliyoruz” diyor.

163265_The_new_Volvo_XC90

Volvo XC90’ın üstün performansının bir göstergesi olan bu EUNCAP ödülü, yeni SUV’un “Motor Trend Car of theYear”, “North American Truck of theYear” ve “Auto Express Car of theYear” gibi geçtiğimiz aylarda kazandığı pek çok prestijli ödülün devamı oldu.

Volvo XC90’ın üretim kapasitesini geride bırakan satışları, İsveçli Premium otomobil üreticisinin dönüşüm yolculuğu üzerinde önemli bir etkiye sahip. 2015 yılında 503.000 otomobil ile tüm zamanların en yüksek satış rakamı elde edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org