www.autowritetr.com

Volvo XC90, İç Tasarım Ödülü Aldı

Volvo XC90, İç Tasarım Ödülü Aldı
  • Güncel
  • 22 Haziran 2015 02:57
  • 1.634

Volvo Cars’danRobinPage, 2015 Otomotiv İç Tasarım Fuarında Yılın İç Tasarımcısı Seçildi

Volvo Cars, İç Tasarım Bölümü Başkanı RobinPagebir çok üst düzey otomotiv tasarımcılarıarasından sıyrılarak yılın İç Tasarımcısı Ödülünü almaya hak kazandı. Jüri, ayrıca yeni Volvo XC90’a Ürün kategorisinde Yılın İç Tasarımı ödülünü layık gördü.

16 Haziran 2015 tarihinde, Stuttgart’ta, Otomotiv İç Tasarım Fuarı Ödüllerinde takdim edilen ödül, Volvo Cars’ın yeni XC90 ile tasarım anlamında yaptığı atılımın önemli bir göstergesi.

Volvo Cars, İç Tasarım Başkan YardımcısıRobinPage, ödülle ilgili olarak, “Bu ödülü almış olmaktan gurur duydum. XC90’ın iç tasarımı Volvo Cars için yeni bir örnek oluşturuyor. Biz Volvo Cars’tatamamen yeni bir lüks hayat biçimi yaratmaya odaklandık. İçeride sakinlik ve dingin bir sürüş deneyimi sağlayacak olan deri, ahşap ve kristal gibi doğal malzemeler kullandık” dedi.

Volvo Tasarım Ekibi, XC90 ile bu yıl ayrıca RedDot Tasarım Ödülleri’nde, 31 ürün kategorisindeki 5000 ürün arasından sıyrılarak “En İyinin En İyisi” Ürün Tasarım Ödülü’nü de kazanmıştı.

Volvo Cars, Tasarımdan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Thomas Ingenlath, “Volvo tasarım dilini geliştirirken sahip olduğumuz marka mirasını da her zaman gözetiyoruz. Güvenlik, kalite ve çevreye gösterilen önem Volvo Cars’ın temel yapı taşlarını oluşturuyor. Sunduğumuz her şey bu marka vaatlerine uygun olmalı.Bu temel yapı taşları olmadan insanların otomobilin içerisinde kendilerini iyi hissetmelerini sağlayamazsınız. Önce güvenlik gelir, ardından konfor ve ardından lüks deneyimi. Tüm bu yapı taşları bir araya gelerek başka hiçbir lüks otomobilde olmayan eşsiz bir deneyimi oluştururlar” dedi.

Volvo Cars’ın bu yeni İskandinav tasarım anlayışı tüketiciler tarafından da oldukça beğenildi ve XC90’ın ön sipariş adetleri daha şimdiden tüm dünyada 2015’in tahmini üretim hacminin yarısına ulaştı. Türkiye’de merakla beklenen Yeni Volvo XC90, daha yetkili satıcılarda sergilenmeye başlamadan 120 ön satışa ulaşarak Volvo Car Turkey hedeflerinin üzerine çıktı,

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org